Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság megoldás lehet?

Az öngyilkosság megoldás lehet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
73 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Milyen esetben? Ha rossz anyagi helyzetben vagy és magányos vagy meg depressziós? Akkor nem.

Zombiapokalipszis tört ki és egy 20 emeletes irodaház tetején állsz és feléd megy egy horda? Akkor igen.

2022. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen dolognál tudom elképzelni, ez pedig a végső stádiumú rák, ahol élve megeszi az embert, és könyörög a halálért, de itt is inkább az eutanáziát engedélyeztetném.


Nincs az a lelki, mentális, anyagi, stb élethelyzet, aminél ez lenne a megoldás.

2022. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Írj, ha tudok Neked segíteni akár azzal, hogy meghallgatlak.
2022. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
#4 ha akar, ír, ha nem, nem. Neked melyik része fáj?
2022. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Isti22 ***** válasza:
15%
Problémára nem megoldás, mert nem a problémát szünteti meg, hanem az életet. Tudod, ennek pont annyi értelme van, mint öngyilkosnak lenni, ha pisilni kell, pedig csak pisilned kellene.
2022. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
#3 Régen én is mindig meghallgattam itt az embereket és segítettem nekik amely azt eredményezte általában, hogy sokkal jobban lettek, csak ezekkel ugyebár rengeteg energia volt és nem bírtam ezt tovább csinálni. Ettől függetlenül a segítés jó dolog és nagyon sok embernek jól esik amikor van valaki aki meghallgatja őket és ez segítőnek is jól eső érzés addig amíg nem vállalja túl magát mint anno én tettem.
2022. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ, mivel kapcsolatban.


Mitől szorongsz? Milyen mértékben szorongsz? Anyagi nehézség vagy valamilyen általad szörnyűnek tartott, kimondhatatlan betegség?


Elég sok mindenre lehet megoldás. Még akkor is, ha nem látszik.

2022. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem ártana bővebben kifejteni, mrt ennyi erővel azt is kérdezhetnét, hogy melyik a jobb, a zöld vagy a piros.
2022. nov. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk ha nem tudsz kijönni a depresszióból meg a panikbol és meg felnőttként is minden nap kínoz hogy mennyire szarra aláztak az iskolában és emiatt egy senkinek érzed magad meg mindig, már az elég indok…

Nem kell ide zombiapokalipszis

2022. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Kétszer kíséreltem meg öngyilkosságot, az utolsónál majdnem meghaltam. Azzal a hibámmal akkora élettapasztalatra tettem szert, hogy teljesen másképp látom már a világot. Senkinek, de senkinek nem megoldás az öngyilkosság.
2022. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!