Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatta ezt? A mai...

Mester55 kérdése:

Mi okozhatta ezt? A mai napon olyan hajnal 2 óra felé anyukám benyitott a szobába feloltotta a villanyt és akármilyen hang kiadása nélkül a szobámban volt, majd én egyszer hirtelen felültem az ágyból és azt mondtam anyumnak, hogy menjen ki gyorsan--

Figyelt kérdés

Ezt 2x mondtam neki, miközben teljesen megvoltam zavarodva.

És nem tudtam mit beszélek egyszerűen nem tudom miért mondtam ezt neki. Majd elkezdtem zavarodottan és össze vissza beszélni, neki (amikor már kezdtem valamilyen szinten éber lenni), hogy mi miatt lehetett ez az egész. De nagyon össze-vissza beszéltem.


Valaki esetleg eltudna mondani, hogy ez minek az oka lehet?


17/F

Betegségeim: Derealizáció, Deperszonalizáció.



#alvás #egészség #Mentálisan betegség
2022. nov. 30. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Félálomban voltál és nem tudtad józan gondolkodással felmérni, hogy mi történik körülötted.


Ennyi. Kicsit meg is ijedhettél. Én is megijednék ha anyám csak úgy hajnalban bejönne a szobámba, felgyújtaná a villanyt és szó nélkül a szobában tartózkodna.


Ha még félálomban is vagyok valószínűleg én is hasonlóan reagálnék.

2022. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es.

Nem tudom olyan nagyon fura volt, nagyon megijedtem és édesanyám is.

Egyszerűen csak feloltotta a villanyt és én pár mp-re rá felkeltem és ezt mondtam nek.

Majd mostanra, már éber állapotban kicsit visszagondolva logikus volt.

Eddig soha nem csináltam ilyent, ha valaki bejott a szobámba, amikor aludtam.

Bár lehet, hogy engem a villany felkapcsolása volt az, ami felebresztett.

2022. nov. 30. 02:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád amúgy mit csinált? Nem mondta meg? Lehet ő is alvajárt.


Az én anyám múlt héten alvajárás közben kinyitotta a bejárati ajtót és kiment az udvarra majd felmászott a kerítésre.

2022. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem csinált semmit, tényleg.

Bejött, felkapcsolta a villanyt, ki kapcsolta a tvt, mert úgy maradt mivel elaludtam. Aztán jött ez.

Egyszer volt még hasonló helyzet, amikor valamit mondott, hogy a ruháimat hova raktam én pedig össze vissza zavarodottan beszéltem, azt mondtam neki, hogy eladtam azt a kártyát a fifában, mert sok pénz jött belőle és megtudtam venni egy jobbat.

2022. nov. 30. 02:54
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
hát egyikőtök se százas, az tuti
2022. nov. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
:))))
2022. nov. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia 3-as! Nem esett le a keritesrol! Vigyazz ra! A nagymamam a teton volt!
2022. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félálomban voltál. Én is össze-vissza beszélek álmomban, egyszer felvettem a telefonnal és kirázott a hideg, hogy milyen hülyeségeket hordtam össze. Gondolom amha nagyon fáradt az ember, akkor még inkább hajlamos erre. Nem nagyon lehet tenni ezellen, pedig elég kellemetlen és rossz lehet hallania valakinek, emiatt nem is szeretek másokkal együtt aludni, főleg hogyha ők nem jó alvók és felébrednek éjszaka.
2022. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!