Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a depresszi...

Ki lehet gyógyulni a depresszióból véglegesen? (akármilyen módszerrel)

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Teljesen soha.
2021. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Pszichoterápia és megfelelő antidepresszáns segítségével igen.
2021. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Többféle depresszió van..de ha a #sima depressziórol van szó, akkor nagy eséllyel indul az illető. Nagyon sok munka, önismeret, többféle meditációs gyakorlatok, többféle terápia,étrend változtatas,sok sok tanulás és persze szakember segítsége.de olyané aki tényleg segíteni akar,nemcsak drogot adni.
2021. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogya vagy kérdező?
2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Miért nevezed drogoknak a pszichiátriai gyógyszereket?
2022. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés inkább az,H te miért gondolod gyógyszernek? Én gyógyult embert nm láttam meg,csak vegetalo embereket a te szerinted "gyógyszer szedése után.baj van a fejetekben.kivul belül jól kimostak az agyatokat rendesen. Gondolom te se beszélsz ,olvasol legalább egy külföldi nyelvet,akkor tudnád mi folyik a világban és kik vannak a who ,FDA és stb mögött..jó drogozast:)
2022. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, inkább az ilyen ember az agymosott, mint amilyen te vagy. Ne kamu oldalakon olvass össze minden hülyeséget IDEGENNYELVEN, meg ne összeesküvés-elméletekről olvass, hanem tudományos cikkeket vagy könyveket a témában. De ha már elkezdted a személyeskedést - bár én olvasok és beszélek az anyanyelvemen kívül más nyelven is -, valószínűleg orvostudományi írásokat te nem értenél meg.
2022. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4 - Amúgy most egészen jól vagyok, köszönöm a kérdést. Sokkal jobban, mint ősszel. Ez nálam időszakos.
2022. jan. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!