Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keressek pszichológus ezekkel...

Keressek pszichológus ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés
Nem minden nap, de többségében. Reggel ha felébredek màr gyomor idegen van,h aznap hogy alakul,vajon mi lesz stb. Mindenre ràparàzok. Ha pl mennem kell mondjuk reggel 9 re valahova,màr reggel koràn felkelek. Ès azon izgulok,h oda e èrek. Àllandoan gyomor idegben vagyok, mindenre stresszelek. Kihez forduljak segítségért?
2022. dec. 4. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok pszichológus, de nagyon úgy tűnik, mintha generalizált szorongásos szindrómád lenne. Nekem az van, csak azért mondom, mert hasonlóak a tüneteid, mint amik nekem voltak. Ha megengedheted magadnak a magán pszichológust az jó lenne. Én magánpszichiáterhez jártam. Ha nem, szerintem TB-shez is fordulhatsz, csak azt nem tudom, mennyire foglalkozna veled lelkileg.
2022. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Az adhd pszichiáterem elmondta, hogy az adhd kezelése nem olyan, mint a szorongásos személyiségzavarok, ahol egy módszerrel meg lehet oldani a problémát, ezért kell beállítani, tesztelni a gyógyszert, hogy működik e.
2022. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
2 vagyok. Szóval gondolom ebből, hogy van a szorongásra egy általános módszer, amivel könnyedén túl lehet ezen lendülni a terapeuta segítségével. Egész biztosan nem normális a helyzeted, úgyhogy keress fel egyet
2022. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!