Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kettős személyiségem lenne?

Kettős személyiségem lenne?

Figyelt kérdés

Az egyik enyhén introvertált mintapolgár. Tiszteletteljesen viselkedik a többi emberrel, segít a szomszédainak, hajléktalanoknak. Becsületesen nagy odafigyeléssel végzni a munkáját.


A másik szeret megalázni, és manipulálni másokat, egy erőszakos, undok ember aki dühkitörései közben elveszti a fejét. Mindenkin átgázol, nem riad meg semmitől, hogy elérje céljait.


Mióta teret engedtem az utóbbinak, mintha kevesebbet stresszelnék a dolgokon, de ugyanakkor megrémít.



2022. dec. 5. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Fejezd be az idióta kamukérdéseidet, megalázó azok számára, akiknek tényleg problémájuk van.
2022. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Társadalmi helyzettől is függ a viselkedésünk, akármilyen alapvető személyiségjegyünk is van, meg még ezer más dolog is befolyásolja hogy akár egy közösségben (család, munkahely, barátok, idegenek a színházban???), akár egy párbeszédben (akár ugyanazzal az emberrel) mikor milyen a habitusunk.
2022. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Nincsen semmi bajod. Ez, amit leírtál bárkiről elmondható lenne. Nem kell mindenbe betegségeket belemagyarázni. Tudom, hogy a Tiktokon nagyon menő, de borzasztóan káros ez a trend, és csak megalázod vele azokat, akiknek tényleg problémáik vannak.
2022. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Darko1998 ***** válasza:
43%

Az elnyomott érzelmekre, és gondolatokra hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy más személyiségek jöttek létre bennünk. Mert annyira különbözik az általános viselkedésünktől, hogy talán akár rémisztően is hathat elsőnek. De azok a gondolatok is mi vagyunk. Nincs azzal probléma ha megjelennek ilyen dolgok.

A skizofrénia vagy személyiségzavar az már olyan mentális betegség lenne amikor az érzelem és a gondolkodás közötti kapcsolat teljesen megszűnik. És nem tudatosan végzünk össze nem függő dolgokat. Gondolok én olyanra, hogy például elkezdünk egy szerettünk temetésén nevetni. Persze ezt ennyire egyszerűen nem lehet lesarkítani, hogy neked vagy nincs vagy van ilyened. Ha úgy érzed, hogy baj van, vagy szükséged van megerősítésre, akkor keress fel szakértőt. Az internet nem mindig a legjobb támpont erre.

2022. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már kaptam egy olyan diagnózist amikor a pszichiátriai gondozóba jártam, hogy: BNO F2080 - Egyéb schizofrénia. De az nem ezzel kapcsolatos, akkor attól féltem, hogy megmérgez a családom. Mondjuk nem tudom ennyiből, hogyan diagnosztizálták ezt.
2022. dec. 5. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor skizofrénia vagy kettős személyiség??
2022. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Folyamatosan nyomja fel a kérdéseket ugyanaz a srác, naponta más problémája van.
2022. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem csoda, hogy belezavarodik néha.
2022. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Skizofréniát állapítottak meg, de olyan mintha kettős személyiségem volna.


Nem tudom kire gondoltok, én ezzel kapcsolatosan most írok ki kérdést először.

2022. dec. 5. 10:47
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Specifikusan ezzel kapcsolatban lehet... :D Két dologból is meg lehet állapítani, hogy te vagy a kérdésgyáros.
2022. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!