Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat mentális/ önértékelési...

Okozhat mentális/ önértékelési problémát az ha az ember évek óta szeretne barátnőt de nem jön össze?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta szeretnék barátnőt úgy igazán de nem lett. Élőben is meg neten is próbálkoztam, azért írom múltidőben mert az utóbbi 1 évben már teljesen lemondtam az egészről. 24 vagyok és csak kettő kalandom volt, ami nem nagy teljesítmény ennyi idősen. Más fiúk 1 nap alatt szexelnek ennyit mint amit én a 24 évem alatt. Főleg barátnőt szerettem volna de az nem sikerült sajnos.
2022. dec. 5. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Okozhat, a magány szép lassan emészti fel a lelket. Ha már ennyire érzed magadon akkor nem szégyen orvoshoz (pszicho) fordulni vele.
2022. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Általában ez fordítva van, sokan azt hiszik alanyi jogon jár nekik a 10/10-es pina. Közben semmit nem tesznek érte, csak rinyálnak, meg "elszenvedik az élet fájdalmát"...Nem csodálom, hogy nem kellenek senkinek.
2022. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Önétékelési problémákat és depressziót okozhat a folyamatos sikertelenség.
2022. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem se ment olyan egyszerűen. Próbálkoztam agyturkásszal de többet ártott mint használt. Nagyon nem mindegy kihez mész. Legtöbb csak a lóvét akarja, lehúz aztán annyi. Sokat rontott az önbecsülésemen, sok évbe került mire összekapartam magam s találtam barátnőt. Neked kell megoldani, senki nem fogja helyetted. Arra vigyázz hogy ha szánalomból jössz össze és veled is szánalomból jönnek össze mondván megoldjátok egymás gondját, az minden lesz csak tartós nem. Lehet megoldás átmenetileg de lehet többet ront mint használ.

Ne feszülj rá...

2022. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Lehet tenni kéne érte és nem itt rinyálni 24 évesen…..
2022. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Igen okozhat, nekem se volt az idő előrehaladtával egyre reménytelenebbnek érzem a barátnő dolgot.

22/F

2022. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Jó barátok és jó társaság kell, hogy lazulj, és javuljon az önképed. Kellene egy csapat, akikkel együtt laksz vagy lógsz sokat, és akikkel számíthattok egymásra.
2022. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Még szép, hogy okozhat, aztán évekig járhatsz pszichológushoz, hogy rendben legyél és utána is csak elbszod a dolgokat a lányokkal és fektetett nyolcasként belekerulsz egy olyan forgásba amiből nagyon nehéz kijonni. Mondjuk a lányok sem könnyítik meg a dolgokat, krvat játszanak, olyan fiúkat szeretnek akik szarnak rájuk, te meg nem érted, hogy más fiúkban mi van meg, ami benned nincs, elveszted az identitasod, rossz kedved lesz, aztán még rosszabb kedved lesz, depresszió, magány, levertség, monotonitas, túl sok lesz az unalom, túl sok lesz a nyugalom....

De van kiút, nekem sikerült kimasznom ebből, 10-12 evembe került, most jó, de nem tökéletes, alkudom, elfogadtam, hogy van egy párom, nem tökéletes a szex, nem jön be teljesen külsőre, de nem rossz, jobb mint egyedül sinylődni.

Megtanultam viselkedni, szépen beszélni, nem a krvat, a szajhat látom már a nőkben, hanem azt, hogy vajon lenyeli-e a gcit, tudna úgy szeretni, hogy egy cseppig is kiszivja, mostmar ezek a fontosak, de mondjuk ez is elhanyagolhato.

És mondjuk még mindig van hova fejlődni.

2022. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze, hogy okozhat. De pont ezért, és ez tudom, hogy nehéznek hangzik, de először magaddal kell rendben lenned, elfogadod magad és szeretni magad. Ha neked nincs jó kapcsolatod magaddal, akkor másoknak se fog menni. Hidd el, jönni fog valaki. Nem vagy annyira elkésve, mint gondolod.
2022. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!