Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elhagyása?

Antidepresszáns elhagyása?

Figyelt kérdés
Nyugtatóról lejöttem 7 év után, relatíve egész korrekt az életem mostanság. Azon gondolkodom hogy elhagyom az antidepresszánst is, hogy ne keljen receptért járni rendelésre. Mostanság relatíve jól is vagyok, elővettem egy régi játékot amit nagyon élvezek máig és mintha javulna a mentális állapotom mióta a szabadidőmet örömmel töltöm vele. Illetve tisztába lettem pár dologgal magamat illetően szóval ledobtam pár súlyt magamról mentális értelemben. 22/f
2022. dec. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Lassan és óvatosan, naplóba fel kell jegyezni a tapasztalt érzelmi, hangulati változásokat, mert csak így lehet megtalálni a dózis csökkentésének ill. a teljes elhagyásnak a kimenetelét.
2022. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugtató már abszolút nem hiányzik, és tudok is aludni már nélküle. Iskolás és régi munkahelyi közeg miatt nem tudtam mert az volt bennem hogy másnap mehetek egy mérgező közegbe.
2022. dec. 7. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Lassan, fokozatosan, negyedrészenként csökkentve, egy-egy szinten 1-2 hétig megmaradva.
2022. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, az orvosoddal mindenképpen beszéld meg és az ő utasításait követve hagyd abba az antidepresszáns szedését a fokozatosságot betartva.
2022. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!