Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszazalékoltként 8 órában...

Leszazalékoltként 8 órában milyen munkát engednek végezni pszichés betegséggel? Mit nem?

Figyelt kérdés

Pénzügyest? Pályazatkezelőt? Szoc segitőt? Vajon ezek közül vslamit engedne üzemorvos?


Orvosaim ellenzik, másik javasolják a leszazalékolást. Könnyebben felvesznek, mert "olcsóbb" foglalklztatni. Vannak rehabos helyek. Milyen munkák (munkakörök) vannak ott?


Interjún hogy lehet előnyös,ha elmondom, hogy le vagyok százalékolva? Üzemorvos,hogy engedélyezi a munkát?


2022. dec. 8. 02:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Bármilyrn tapasztalat érdekel.


Az is, h akit leszázalékoltak, milyen betegségekkel sikerült?

2022. dec. 8. 21:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Nm mindegy milyen betegséggel szazalekoltatnak le és hány százalékot és milyen besorolást kapsz.8orat én úgy tudom nm lehet dolgozni így,vagyis nálunk max 7orasok vannak.rehab munkahely.uzemorvos és a pszichiáter dönti el,hogy alkalmas vagy e a melora.

Milyen munkakörök: változó, általában ülő munkák,de van aki gép mellett van,van akik osszeszerelnek elektronika dolgokat stb.ahany ilyen hely annyi féle munka.e

Viszont ha normál munkahelyen akarsz elhelyezkedni leszalekolas után az már más tészta,pl én stresszes helyre nm mehetek pl iroda v pörgős munkák.a gyógyszerek miatt.még most indítsd el a leszalekolast ,jobb hogy van beveteled ha kevés is.ha meg bírsz normális munkát 8oraba akkor felesleges leszazalekoltatni magad.a vizsgáló bizottság úgyis látja majd mire vagy képes.

UI: ha van jó szakmai: szerelő pl. Akkor simán dolgozhatsz rehab munkahely mellett.nalunk is nagyon sokan feketén dolgoznak.ja és nm biztos hogy felvesznek rehabos helyre csak szólok,tele vannak mindenhol.bipolaris depresszió plusz fizikai betegséggel szazalekoltattak le 2eve.

2022. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Orvosom ellenzi. Mások javasolják.


Találtam munkát, de lemondtam mellékhatás gond miatt. Ilyen szédüléssel csak feküdni lehet. Rengeteget alszok. Rehabos sem menne.


Ha nem szédülök (nem veszem be vagy kevesebbet), nem csap szét, akkor tudok dolgozni. Amiket korábban. 15 éve vagyok beteg, de változtak a tünetek.

2022. dec. 8. 22:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Orvosom kérdezem, h milyen munkát javasol...hátha választ kapok. Leszázalékolást nem. De szerinte mi menne?


Fizikai gerincem miatt esik ki. Irodai: nem tudok koncentrálni. Nagyon nagyon rossz a memóriám. Nem ADHD, de hasonló gond.


Szoc segítő: munkáltató mondhatja, h nem megfelelő az adottsagom. De nem biztos.

2022. dec. 12. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor vki eltart. Örülj neki.mas nm ilyen szerencsés.
2022. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Senki nem tud eltartani. Megtakarításból élek.


Mi a szerencsés ebben?

2022. dec. 13. 22:11
 7/7 A kérdező kommentje:
A gyógyszereimet csökkentette az orvos, mert hiába találtam állást (interjú napján nem vettem be), le kellett mondanom, mert amikor bevettem későbbi napokon, felülni alig tudtam. Mondtam, h az nincs rendben, ha nem százelékolnak le, de estig fel sem tudok kelni. Nem tudtam még elveszett iratot sem pótoltatni.
2022. dec. 14. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!