Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ismerősöm egymagában...

Egy ismerősöm egymagában szokott kuncogni, szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy megláttam amint egyedül nevet. Nem hangosan, de elég feltűnően. Pl pakolgatja a ruhákat, tesz-vesz a konyhában és ezt csinálja. Telefon sincs nála olyankor, nem is értem min szórakozik. Ahogy észrevette, hogy megérkeztem, akkor egyből abbahagyta, mintha mi sem történt volna. Szerintetek miért csinálja ezt? Az lehet, hogy eszébe jut valami szórakoztató, de ez nem egyszer fordult elő. Szerintetek ez normális viselkedés? És felnőttről van szó, 25 éves az illető!

2022. dec. 10. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Velem az utcán is előfordul, kuty séta közben, hogy eszembe jut valami szórakoztató (a regényemhez), és akaratlanul kuncogni kezdek, a mosolyomat a maszk alatt be is kell harapnom. Szerintem nincs gond az ismerősöddel.
2022. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is szoktam magamban vihogni. Ilyenkor vicceket mesélek magamnak. Nincs ebben semmi.
2022. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is sokszor volt az utóbbi időben, már pár hetes a történet, de mikor eszembe jut rám tör a mosolygás.


A buszon ültem és két 70-90 közötti öregasszony beszélgetett a tinderről, az egyikük mutogatta a telefont, hogy milyen sok 20-30 közötti küldözget neki képeket (igen olyan képeket). Totál elvolt magától szállva az öreglány, erre 10 perccel később kiderült, hogy az unokája telefonja :)

2022. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az is baj, ha jó kedve van valakinek? Én irigylem.
2022. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Tudod szokott gondolkodni, és ha valami vicces jut az eszébe akkor kuncog. Én szoktam hangosan gondolkodni is, ha elfeledkezem magamról. Hidd el, teljesen normális vagyok.
2022. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Valamelyik nap voltam a lidlben és nem találtam normális szószt karajhoz, csak szecsuáni-csirkéhez való volt így akkor kitaláltam hogy ez most szecsuáni disznó lesz, és akkor az ott elég vicces gondolat volt így elmosolyodtam de próbáltam kontrollálni, viszont tuti azt hitték nem vagyok százas.
2022. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a legkellemtelenebb, mikor biciklizek az úton, és nekem is eszembe jut valami vicces. Én ilyenkor a kezem a szám elé teszem, mint aki az orrát babrálja, utána tudom magam "összeszedni".
2022. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!