Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen negatívan látok...

Miért ilyen negatívan látok mindent?

Figyelt kérdés
Már konkrétan úgy érzem magam a világban mint egy színpadon, nagyon megjátszom magam mert rájöttem az emberekben mi lakozik és sok jó nem. Régebben mindenkit jobbnak láttam magamnál, de most.. Lehet hogy megőrültem de látom az emberek gondolatait úgy érzem. Ez a sok negatívitás nagyon rossz hatással van rám, újra az a boldog , pozitív személy szeretnék lenni aki nem lát bele az emberek fejébe s jónak hiszi az embereket. Nekem nagyon kevés időmbe telik hogy az ismerőseim fejébe belelássak, érdekes mert van akinél sok gondolkodás után sem jövök rá, van akinél nagyon hamar. Belegondol normális ember ennyire a dolgokba vagy csak éli boldogan az életét? Már az embereknek a mozdulatait is figyelem s mintha összekapcsolódnék az agyukkal, tudom hogy a fejükben mi miért történik, hiába próbál úgy tenni mintha nem amiatt, én látom hogy mi van a fejében.
2022. dec. 11. 04:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon elemzek mindent, a mimikat, a mozdulatokat,hanglejtest , nagyon a szavak mögé nézek és bármibe képes vagyok belelátni valami rossz szándékot ani van amikor tényleg úgy van ahogy latom de olyan is van hogy egyáltalan nem
2022. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!