Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valahogy tudok-e magamon...

Kérdezőcske2 kérdése:

Valahogy tudok-e magamon segíteni ebben az esetben ?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy augusztus óta szörnyű magányosnak érzem magam , rájöttem hogy nincs egyetlen egy haverom sem akivel tudnék lenni,mármint fizikai társaságra gondolok. Vannak online barátaim ,de ez más . S már akkor nagyon igyekeztem legelabb egy havert összeszedni . Úgy nézett ki , sikerült is ,megismertem egy srácot,jó fej s minden . Egészen november végéig ugy éreztem ,hogy tényleg jóba vagyunk,ki is mentünk többször . S utóbbi időben elkezdett ignorálni,tegnap pedig felvett egy "mindent leszarok" stílust velem szemben és úgy néz ki voltaképpen vége a barátságunknak.

Alapjáraton nagyon letargikus vagyok augusztus óta de most így érzem nincs reményem ,csak a magány, depresszió legmélyebb fokozata. Nem érzek immár bizalmat senki iránt mert csak kihasználnának ,hitegetnének .

Vallásos is vagyok s azon a téren is ezek után nagyon gyengült az Istennel való kapcsolatom is :/

Kérdem én hogy tudnék erőre kapni valahogy ?

Volt már valakinek tapasztalata ilyen téren?

Pszichológus iránt nem érzek olyan nagy bizalmat hogy elmondjam neki pontosabban az egészet s mindent ...



2022. dec. 12. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat nagyon hasonlo helyzetben vagyok, vallas nalam is jelen van, egesz csalad vallasos es hat emiatt pl nem merek egy buliba elmenni, vagy akarmi mert akkor en lennek a rossz. Enis hiszek istenben, de miota lelki problemakkal kuzdok, azota egyre kevesbe sajnos. Aterzem a helyzeted, nekem sincsenek barataim. Kitartast.
2022. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én vallastol függetlenül elmennék egy buliba mert képes lennék magamra vigyázni . Családban eleve csak én vagyok még vallásos. Csak hát nincs akivel legyek .

Neked is kitartást!

2022. dec. 12. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy magányodban és szeretetéhségedben túlságosan rácsüggtél a srácra, és neki ez sok volt? Meglehet, semmi baj veled, de "igyekezni" nem a barátkozásban kell.
2022. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De valszeg ez lehetett a baj. Nem mondom, hogy zaklattam volna szerintem. Nem is beszéltünk minden áldott nap de többnyire mindig én írtam rá. De végülis ebből is lehet tanulni . Csak bár ne kéne
2022. dec. 12. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem a depresszió legményebb fokozata, nekem elhiheted. Szóval ennek is lehet örülni.
2022. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet erős kifejezés volt , és örülnék ha nem lenne igazam. Azért rossz visszagondolni hogy mondjuk fél éve milyen életvidám voltam,tele energiával,mára pedig mintha halott lennék, azt se tudom mikor voltam utoljára úgy igazán boldog .
2022. dec. 12. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hobbid nincs, amit a fizikai térben is tudnál űzni másokkal? Ha van közös érdeklődés úgy már könnyebb a barátkozás
2022. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Vagy esetleg onkenteskedes
2022. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy? Igen, azt mindenki rosszul tolerálja, ha túl sokszor abajgatják, ha túl gyakran írogat a másik. Észre kellett volna venned előbb, hogy kissé terhes vagy neki, elég lett volna kéthetenként találkozni. Viszont ha vallásos vagy, vannak vallási közösségek oda járjál, ott jobban találsz hozzád illő embert.
2022. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!