Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kaptam ezt a borzalmas...

Miért kaptam ezt a borzalmas életet ?

Figyelt kérdés
Elegem van már mindenből. Bipoláris zavaros vagyok évek óta. Gyógyszereket is szedek és ,ha belegondolok pl nem volt egy normális karácsonyom se ,mert mindig depresszios voltam. Magányos is vagyok. Szüleimen kívűl senkim nincs.Attol is félek mi lesz velem,ha nem lesznek. Ezzel a betegséggel nem bírok már sokáig együtt élni. Látom ahogy mások boldogok és stabil a hangulatuk. Nálam volt olyan hogy hetekig,honapokig nem birtam szinte felkelni az ágyból a depressziotol. Probáltam sok féle gyogyszert. Most amit szedek (lamolep) ez vált be a legjobban,de még így is rengeteget vagyok depresszios. Legszívesebben sokszor kinyírnám magam,cs nem merem megtenni meg még van bennem annyi,hogy kitartok,de ez így nem élet. A legszomorubb,hogy nem lehet meggyogyitani. Sose voltam tünetmentes mint ahogy írják a neten hogy tünetmentessé lehet tenni. Max pár napig voltam normál állapotba.Bármit megadnék,hogy egészséges legyen az agyam,de már sose lesz az. Terápiára nincs pénzem.meg aki volt pszihiáterem az elköltözött és azota voltam 2 nél,de hiába. Tudom,hogy ez örökletes betegség és már tizenéves koromban éreztem. Most vagyok 40.Munkahelyeim is ez miatt szüntek meg. Most 4 órába dolgozom,de ez is egy kínszenvedés sokszor. Aki hasonlóan van az tudja igazán mi is a bipoláris zavar.
2022. dec. 12. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Van valaki hasonlóan ? Privátba szívesen beszélgetnék vele.
2022. dec. 17. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd Istentől.

Miért születik valaki betegen és miért kell fájdalmak között élnie......

2022. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj el pszichológushoz. Tb-n keresztül is tudsz menni, nem kell fizetni érte.
2022. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!