Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegség az,...

Milyen mentális betegség az, ami miatt egy személy nagyon könnyedén elveszítheti az önbizalmát, és megkérdőjelezi önmagát?

Figyelt kérdés
Szóval van egy vélt, vagy valós esemény, az egyik pillanatban konkrétan megállíthatatlan, tényleg akkora önbizalma van, hogy konkrétan olyan dolgokat meg mer tenni, ami miatt sokan őrültnek gondolják, másik pillanatban meg megszólítani nem mer senkit, és csak meg akar halni?
2022. dec. 14. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. És én örülnék legjobban, ha ennek lenne neve, de szerintem nincs :D Biztos van olyan több mentális betegség, aminek ez is kísérő tünete lehet, de önmagában ettől szerintem még nem vagy beteg, csak szorongsz.
2022. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Depresszióval kevert nárcizmus. :-) = Semmire nem vagyok jó / mindenre képes vagyok.
2022. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet mániás depresszió meg egy rakat egyéb betegség. Amikor már minimum 3 különböző betegséget diagnosztizáltál magadon, akkor az Occam borotvája elv szerint teljesen tévúton jársz.
2022. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Skizoid személyiségzavar, epizódtól függ hogy milyen a személyiséged.. Tudom sajnos :/ Az a jó ha évekig tart egy epizód :) Ezért nem derült fény a bajomra 28 évig.

Bipoláris zavarhoz hasonló. Egyénenként változó az epizódok váltakozása.

Van gyógyszer rá.


Volt hogy éveken át olyan kreatív voltam és pozitív hogy csak ámultak bámultak, de anyagilag sem álltam jól és ezzel magyarázták a dolgot..


A felhalmozódott traumákból is ihletet merítettem, energiát adtak. Ragaszkodtam a betegségemhez.

Most amióta tudom, meg menekülnék, még.. csak már nem tudok.


Gyógyszerekkel megszűnnek az érzelmi hullámlovaglások. A gyógyszeripar nem az ellenségünk, csak a májunk és a vesénk megy tönkre azért hogy látszólag jobban legyünk.


A mentális betegségekből nincsen kiút.


Először eltaszítja tőlünk az új embereket, utána a szeretteinket, a családunkat és ha legyőz minket akkor önnmagunkat is örökre elveszítjük.

2023. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!