Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Nagyobb bajom van?

Ez mi lehet? Nagyobb bajom van?

Figyelt kérdés
Szedek gyógyszert, jelenleg paranoid deluzív zavart állapítottak meg nálam. Mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, jó volt minden. De most teljesen szét vagyok minden téren. Az érzéseim, a gondolataim, minden. Kényszergondolatok... Ez tényleg csak paranoid delúziv zavar lenne?? Vagy lehet még más is? Több tünetem is van. Nyugtalanság, idegeskedés,néha magammal beszélek...Ezt úgy kell elképzelni, mint ha egy másik személy beszélne hozzám. Nem kívülröl jön ez a hang, hanem belülröl hallom... Meg egyebek. Gyógyszert is szedek, de már semmit se ér. Ha dokihoz visszamegyek elmondom neki ezeket. Addig pedig hátha kapok értelmes választ.

2022. dec. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehetséges, hogy nem elég a kezdő adag. Kérj időpontot az orvostól. Mi a gyógyszer neve?
2022. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Parnassan
2022. dec. 21. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
És mennyit szedsz belőle, mióta?
2022. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bő 3 hónapja, 5mg esténként 1 szemet
2022. dec. 21. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, hogy mellékhatások, amik esetleg túladagolás miatt is felléphetnek. Minden gyógyszernél erősen ajánlatos betegnaplót vezetni és feltüntetni benne az észlelt tüneteket, csak így lehet pontosan személyre szabni a dózist.
2022. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még mielőtt elkezdtem volna szedni, akkor is ilyen voltam. 😅

Azért is mentem dokihoz. Doki majd megmondja. 2-3 hét múlva megyek kb.

2022. dec. 21. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az 5 mg kevés, tekintettel arra, hogy van 20 mg-os is. Egyszerűen nem elég neked a hatáshoz.
2022. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!