Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az èlet értelme olyan...

Mi az èlet értelme olyan embernél aki alacsony inteligenciával rendelkezik?

Figyelt kérdés
Hozzátéve jelen van a magány, szegénység, önbizalomhiány.
2022. dec. 22. 08:11
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
És ha magas is lenne az EQ-m akkor is mit érnék vele, nem lennék tőle sokkal gazdagabb, sajnos azt veszem észre eddig mindegyik sikeres embernek 130 feletti az IQ-ja igy hogy engem tinykorban értelmi fogyatékosnak diagnosztizáltak nem tudok benne már hinni hogy valaha legalább racionális szempontból sikeres leszek és fölöslegesnek tartom a tanulást is, nekem egészen gyerekkorom óta az volt a álmom hogy valamilyen tudományszakban diplomát szerezzek, de ez annyira megkeserit hogy nem elég hogy nincsennek egyátalán interperszonális kapcsolataim hanem még buta is vagyok, lehet ez is az egyik oka miért vagyok magányos igen teli vagyok önsajnáltatással de ez már csalás hogy ilyen elbaszottnak születtem
2023. jan. 3. 20:32
 32/54 A kérdező kommentje:
egész szünidő alatt nem csinálok más csak a gép előtt ülök és játszok hisz mi mást is csinálhatna egy magamfajta idióta.
2023. jan. 3. 20:34
 33/54 anonim ***** válasza:
51%
En is maganyis vagyok. En azt veszem észre a buta embereknek tobb barátjuk van. Igazából mindenkivel szoba allnak . Nezem oket es azt gondolom hogy nem akarnék a barátjuk lenni . Nemhiszen h olysn buta vagy
2023. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Visszafele válaszolva kedves utolsó mégis miből számítottad ki hogy nem volnék olyan buta , végülis igazad van mivel az "nem vagy olyan buta" fogalomban még mindig azért buta vagyok vagyis még átlagos se vagyok, egyszerűen kèptelen vagyok elfogadni ezt és inkább meghalnék csupán ez miatt
2023. jan. 5. 02:41
 35/54 A kérdező kommentje:

Tegnap megcsináltam egy tesztet és 65 pont jött ki, azthittem abban a pillanatban hogy eret vágok, de tényleg igy belegondolva hogy ha tényleg idióta vagyok félelmetes belegondolni hogy mennyi minden lehet amit nem veszek észre hogy roszul csinálok vagy más nem jut az eszembe,

igy már minden racionális cselekvés tudatositja bennem hogy egy idióta vagyok és ez szörnyű, még ez a poszt és a további válaszaim kiirása után is egyrészt frusztrált vagyok

2023. jan. 5. 11:02
 36/54 A kérdező kommentje:
És már semmi se tud lekötni ez miatt, egyszerűen olyan mintha egy gép lennék aki erre a monoton funkcionálásra van beprogramozva, teljesen beszűkült világlátással.
2023. jan. 5. 11:04
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
A netes IQ tesztekben ne bízz annyira nem megbízható.
2023. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

37-es, szerintem inkább akkor lenne kevésbé megbizható ha átlaghoz képest több pontot adott volna, de meglehet hogy forditva van vagy neadjisten tényleg egy 80 alatti idióta vagyok, eddig a tanáraim rettentően biztattak a továbbtanulásra és én magam is gyerekkorom mindig is erről álmodoztam hogy inteligensebb legyek mint az átlag, de a statisztikák szerint 110 ponton felülieknek van a legkevesebb szenvedés az felsőfokú tanulással mig azon aluliaknak 90pont-ig pokol az egész és csupán 50% van a lediplomázásra.

90 alattiaknak pedig mégcsak bejutni is aligha van esélyük egy olyan fősulira amilyent mondok.

2023. jan. 5. 11:20
 39/54 A kérdező kommentje:

14 évesen pedig pszichiáterhez is jártam aki értelmi fogyatékosnak diagnosztizált és azóta már felhagytam mindennel az életben nem akarok belekezdeni semmibe mert minek ha úgyse fognám fel és rengeteg időbe kerülne és fölösleges sok fájdalomba,sokkal jobb igy hogy csak döglök az ágyban a számitógép előtt és 0-24 játszok megdögleni mint fölöslegesen azon rágódni hogy életképtelen vagyok és ezt csak elfogani lenne lehetséges mert tükéletesen egy olyan mentális álapotban vagyok amit gyógyitani nemlehet és én ezt soha nemcsak hogy nemakarom elfogadni hanem nemis vágyok igy élni.

Ezeken kivül lehetséges hogy aspergeres vagyok ami önmagában már ok lenne arra hogy eret vágjak ezen kivül olyan erős szociális fóbiával is küzdök hogy képtelen vagyok egy értelmes mondatot kiejteni ráadásul mikor 1 napnál több időt töltök emberek közt olyan mértékben kimerülök hogy képtelen vagyok egyszerre több munkát is elvégezni olyan mintha az emberek méginkább csökkentenék az agykapacitásom.

Még annyi hogy vannak káros szenvedélyeim amik csak kis időre javitják a hangulatom viszont cserébe 10x annyi időre kell a poklomban élnem.

2023. jan. 5. 11:32
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a hulyek nem gondolkodnak azon h hulyek. Szoval nem vagy az!
2023. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!