Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az èlet értelme olyan...

Mi az èlet értelme olyan embernél aki alacsony inteligenciával rendelkezik?

Figyelt kérdés
Hozzátéve jelen van a magány, szegénység, önbizalomhiány.
2022. dec. 22. 08:11
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Egyszerűen olyan az IQ-m hogy képes vagyok felismerni hogy nagy szarban vagyok, de megoldani ezeket a helyzeteket már képtelen agyok és igy vagyok mindenben, hiába van valamennyi gyakorlatom összesen 5 nyelvben igyis még az anyanyelvemen se vagyok képes egészen komunikálni.

Ez a legrosszab ha van egy kis önkritikám, egyenlőre az életem során minden amit csak tanultam abban majdnem hogy hülye vagyok.

2023. márc. 11. 15:21
 52/54 A kérdező kommentje:
Egy totális agyhalott lettem vagy voltam idk, egyedül élek az anyámmal és még vele is olyan kapsolatom van hogy ez miatt rég a zárt osztályra kerültünk volna bármilyen egyéb kapcsolatom bárkivel sincsen egyrészt mivel képtelen vagyok az emberekhez kapsolódni másrészt olyan idióta vagyok hogy mindenki utál.Anyámmal ez régen ritkán, de mára olyan durva a helyzet hogy hosszabb veletöltött idő után már olynnyira bekattanok hogy képes vagyok őt összeverni és egyre csak durvul az egész, pszichológusom beutalót adott a dilidokihoz igy már biztos hogy a gyógyszerektől méghülyébb leszek, elegem van olyannyira beszűkült az elmém hogy minden pillanatban szuicid gondolataim vannak, élőben még annyi hogy durván szoc. fóbiás vagyok.
2023. márc. 11. 15:30
 53/54 A kérdező kommentje:
Jah és 17 éves vagyok nemsokára 18 és az eddigi életem során csupa kudarcokat éltem át és ezekből nem vagyok képes tanulni továbbá looser is vagyok, most kezdem érzékelni igazán hogy olyan gyorsan telik az idő, nemrég emlékszem amikor 17 lettem azóta valójában sok idő telt el és ez miatt is bennem nő a frusztráció a kapuzárási pánikom miat, ezt képtelen vagyok megtörni mivel gyökér vagyok másrészt meg hülye igy esélytenen vagyok változtatni bármin is és ahogy már irtam fölöslegesen járok szakemberhez mivel ő csak rövidtávú "kifúást" támaszt amitől nem lépek előre, igyis úgyis hamar fogok megdögleni egyéb okokból és buta vagyok arra is hogy hogy legalább racionálisan valamiben kimagasolódjak.
2023. márc. 11. 16:23
 54/54 anonim ***** válasza:
Az alacson inteligenciájú ember ezt nem tudja magáról.
2023. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!