Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nem vette észre senki...

Hogy nem vette észre senki hogy a múltban éltem?

Figyelt kérdés
Nem tudom régebben mi volt velem de mindig azon gondolkodtam hogy a múltban miket szúrtam el, és emiatt nagyon önbizalomhiányos voltam és a jelenben féltem attól hogy az emberek felemlegetik a múltamat emiatt szociális szorongásom volt, féltem mindig a változástól, kilépni a megszokott környezetemből, de senki nem vette észre hogy baj van. Míg mások a jelenben éltek, nyugodtak és boldogok voltak, addig én a múlton rágódtam s azon mennyire egy sz@r ember vagyok. Csak egy gyerek voltam.. nem kellett volna annyira gyűlöljem magam. Ma már teljesen elvesztettem önmagam, minden kapcsolatomat megszakítottam és egyedül vagyok, jól érzem így magam viszont néha sok ez, szeretnék újra boldog lenni, de nem a régi életemben, hanem egy új életet kezdve boldogan folytatni az életemet.

2022. dec. 25. 04:13
 1/10 A kérdező kommentje:
eh mindegy, valahogy leélem ezt a retkes életemet aztán végre vége lesz
2022. dec. 25. 04:33
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert valószínűleg nem beszéltél erről! Pszichológus segítene.
2022. dec. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mert én sem tudtam mi van velem csak azt hogy valami nincs rendben, de abban biztos voltam
2022. dec. 25. 05:03
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem várhatod el másoktól, hogy tudják mikkel küzdesz. 🤨 Néha ki kell nyitni a kicsi szádat.

Egyetértek #2-vel. Pszichológus segítene.

2022. dec. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Gyerek voltál ,hibáztál így,hogy bánt amit elkövettél már tanultál belőlle,hogy többet nem teszel ilyeneket,Ma már akkor jó ember vagy !Új barátok,új életfelfogás !Pszichológus akivel át tudod beszélni ami a lelkeket nyomja!Egyszer élünk!!!
2022. dec. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Sajnálattal közlöm, hogy most Madách falanszterét éljük. Ha olvastad a művet, tudod, mire utalok.


Manapság egy filmidézettel élve "együtt megyünk kétfelé". Amióta bejöttek a közösségi oldalak és az okoseszközök, a legtöbb ember azzal van elfoglalva, hogy a saját kis pitiáner dolgait hogyan szelfizze, posztolja. A legtöbben like-függők, applikációkban élnek, fogalmuk sincs a "Gemeinschaft"-ról. (K. Bücher)

"Gesellschaft" vagyunk (ismét K. Bücher), sok egyén együttese. Senkit nem érdekel más, max ha az ágyasa vagy a vére. Ami meg van kezdeményezés, az gyökerében elhal.


A modern vezetés is ezt az idióta digitalizációt nyomja, míg arra nem ébredsz, hogy egy rakás szám nem lettél, tele a vezetés számára olyan statisztikai adattal, amikkel leírják a "profilod". Ezek után ne csodálkozz, hogy ha nem veszik észre az emberek, ha gondod van.


Az emberek a kutyagumit is akkor veszik csak észre, amikor már beleléptek (átvitt értelem). Az emberek egoisták, trendinek látszó, és egymástól annyira különböző egyedek, hogy a 99%-uk sablonosan egyforma (ezt hívják divatnak).


Ezek után akkor lepődnék meg, ha bárki bármit is észrevenne, ha valakinek lelki gondjai vannak. Segítséget meg aztán még kevésbé várj... Nehogy megzavard a like- és appfüggő kis lelküket.

2022. dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Konkrét kérdésedre válaszolva azért mert nem mondtad senkinek.

A környezetváltozást jó lenne az új élet kezdéséhez.

2022. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Először neked kell tudni megbocsátani magadnak. A vallási közösségekben a bűntudat kezelésére szokott lenni protokoll: megbánás, gyónás, vezeklés, jóvátétel, stb., amivel a számládat egyenlítheted. Ha közösséget keresel, a vallásban azt is megtalálod. A problémáiddal évezredek óta küzd az emberiség és kiváló, kipróbált és jól bevált módszerek vannak a megoldásukra.
2022. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Isten mindenben segít!

Bízz benne!

Imádkozz hozzá hittel!

Kérd Őt, hogy segítsen az Ő legjobb szándéka, az Ő akarata szerint! Ő a legjobbat akarja neked.

Ő annyira szeretett bennünket, hogy az egyetlen fiát Jézus Krisztust adta értünk, hogy aki hisz benne, örök élete legyen!

Aki hisz a fiúban(- Jézusban -)örök élete van!

Isten mindenre képes.

2022. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Téged ,hogy segített a gyógyulásodban a hit?Jézus?Isten?
2022. dec. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!