Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem benne ragadtam az...

Úgy érzem benne ragadtam az életben és az egyetlen kiút a halál, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A jelenben élek de valami nincs rendben. A múlt elmúlt és sosem éljük meg újra. A jelen is múlt lesz, a jövő is és ez az egész élet arról szól hogy szinte minden nap ugyanolyan, aztán a végén meghalunk, de mégis mindenki vár valami jót az élettől, reménykedik de csodák nincsenek, ez az élet, semmi értelme.

2022. dec. 25. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Sajnálom. Érdemes lenne a traumáidat feldolgozni.
2022. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Gondolod vannak traumáim?
2022. dec. 25. 18:38
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Kevés ember van, akinek nincs. Csak van, aki olyan közegben van, hogy fel tudja dolgozni, másnak meg kell külső segítség.
2022. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Vagy van a realista, aki szembenéz azzal hogy igazából szart sem ér az élet, meg van aki képes a felszínen evickélni és nem belegondolni.
2022. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek
2022. dec. 25. 18:48
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki úgy látja a világot, ahogy éppen van. Olyan szemüvegen keresztül. De a jó hír, hogy le lehet venni a szemüveget és másikat tenni fel helyette. Nem könnyű, de én is megcsináltam/csinálom.
2022. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
És mi van ha én nem akarok hazudni magamnak, és úgy tenni mintha fasza dolog lenne amiben élünk?
2022. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Nincs semmi. Így érzel. Minden jogod megvan hozzá.
2022. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
Megleptél, ha ki merem mondani hogy érzek, jönni szoktak a kötelező pozítívkodással. Kisebb karácsonyi csodának veszlek, hogy elhagytad a kötelező alakoskodást. Köszi, de komolyan.
2022. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

7


De lehet fasza dolog is az amiben élünk. De addig míg ezt külső tényezőktől várod el, addig semmi sem fog boldoggá tenni és semmit nem fogsz faszának érezni.


Írj nekem egy olyan dolgot, ami nem fasza, abban élsz, és semmiképpen nem tudsz változtatni rajta.

2022. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!