Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Engem miért néz ki mindenki...

Engem miért néz ki mindenki hogy tegyen tönkre?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon hogy öngyilkos leszek hogyha az életben még sok sértés fog érni mert már nem bírom, valamiért mindenki kinéz és engem akar tönkretenni, emögött tudom meghúzódik enyhe paranoiai is, de valós dolgokról beszélek. Vagyunk pl. 4-an egy helyen, a 4. engem néz ki hogy tegyen tönkre, bántson, a többi 3-at békén hagyja, pedig ők sem "erősebbek" nálam. Ez van, nekem a halál való.

2022. dec. 27. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad. Vannak olyan típusok, akik úgy viselkednek, úgy járnak, és néznek ki, hogy szinte felszólítanak a kihasználásra. Az öngyilkolászás helyett azt javasolnám, hogy alakítsd át a stílusodat, viselkedésedet. Vannak ilyen témájú önismereti könyvek, hogyan kell határozottan járni, beszélni, hogy ne legyél áldozat, stb. A feszültségeket kiválóan le lehet vezetni sportban, vagy fizikai munkában. De ha maradnak agresszív energiáid, akkor se magadat bánts, hanem pl bánts másokat! :) Vki beszól? Durr, rúgd bokán!
2022. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogok változni.

Ma felhoztam anyumnak ezt a dolgot s azt felelte "vajon nem csak beképzeled?" miközben valós dolgokat soroltam fel, ijesztő hogy ezt kérdezte.

2022. dec. 27. 17:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy szimulációban vagyok, úgy tudok kijutni ha megölöm magam?
2022. dec. 27. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szimulációban vagyok és tudom hogy látjátok.
2022. dec. 27. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyan juthatok ki innen? Ki kell jutnom, ez már nem vicces.
2022. dec. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!