Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék befeküdni a pszichiá...

Szeretnék befeküdni a pszichiátriára hogy müködik?

Figyelt kérdés
Vége lett az 5 éves kapcsolatomnak amit sajnos nem bírok feldolgozni. Nem bírok aludni, enni,ki vagyok készülve teljesen. Folyamatosan fogyok. Hányingerem van. Ha lehetne egésznap csak aludnék hogy ne tudjak a külvilágról de nyílván mindennap meg kell jelennem a munkahelyemen. Sajnos azt sem bírom csinálni. Nem akarom elveszíteni az állásom mert jó munkahely de egyszerűen nem bírok most teljesíteni. Nem is tudom ilyenkor ott mit lehet mondani, miért nem megyek? Multinál dolgozom. Kiírnak táppénzre? Háziorvosnak kell szólni? Nem néz hülyének? Sajnos nem találom a kiutat, járok pszichológushoz is de sajnos nem segít. Kikészült a szervezetem. Itthon még nem mertem szólni senkinek, játszom hogy nincs semmi baj miközben már a halálon gondolkozom csak félek. Mit tegyek? Kinek szóljak? Mi fog történni?
2022. dec. 28. 04:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is elg nagy baromság lenne ezzel befeküdni. Akkor már eleve alighanem gyógyszeres kezelés lesz a vége, amit rohadtul meg fogsz bánni, főleg, hogy ideiglenes problémáról van szó, és nem mondjuk egy 10 éves depresszióról.

Valahogy próbáld feldolgozni, barátokkal, filmes estékkel, mindegy. Ha meg nem megy, akkor csak üld ki, el fog múlni.


De azért a kérdésre is válaszolok: ha krízishelyzetet és öngyilkossági gondolatot is említesz a telefonban, fogadni fognak kb azonnal. De ismétlem, rohadtul megbánnád utólag, mikr próbálsz leszokni a gyógyszerekről, amikre tök feleslegesen szoktál rá.

2022. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál! Sajnos szabadságot januárra nem engednek, ilyenkor sok a munka és kevesen vagyunk. Jól esett ahogy leírtad hogy ez nem kóros és nem betegség, picit nyugtat ez a dolog bár azt érzem jelenleg szükségem van valamilyen gyógyszerre hogy le tudjak nyugodni. Sajnos nincs senkim, a szüleimmel élek, velük elég hullámzó a kapcsolatom. Nem merek tőlük segítséget kérni, félek hogy hülyének néznének. Kipróbálom a bort este, hátha legalább az alvásban segít nekem. Köszönöm még egyszer ezt a kedves üzenetet!
2022. dec. 28. 09:39
 13/13 anonim ***** válasza:
14%
Háziorvoshoz fordulj, mondd el mennyire szarul vagy, ki fog írni.
2022. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!