Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin csökkentése során...

Frontin csökkentése során valaki szedett Wörishofener Nervenpflege tablettát az elvonási tünetek csökkentésére!Mennyit és,hogyan?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a kúra szerű Frontin szedését csökkenteni és elvonási tünetem van szédülés és szorongás .Harmadik napja a reggeli 0,25mg -öt felére csökkentettem a délit és az estit még szedem !Ha van tapasztalatotok írjátok meg!Köszönöm!

2022. dec. 29. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én az orvosommal egyeztettem az adag csökkentéséről. Lassú folyamat volt, de nem voltak elvonási tüneteim.
2022. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de gyanítom Te az a kérdező vagy aki ezen a héten már vagy a 4. ilyen kérdést írja ki.

Menj el az orvosodhoz most már és vele beszéld meg ezeket a dolgokat, ne kísérletezz, mert többet árthatsz mint használ!

2022. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Egy adagot lefelezni túl gyors. Teljes adag 10%-át csökkentsd 3-4 hetente. Pl egy nap alatt 1.5 mg volt, akkor 0.15 mínusz, ennyi csökkentéssel szeded 3 hétig, aztán megint -0.15 mg. Így is lehetnek elvonási tünetek, de enyhébbek lesznek.

Ne szedjél semmi mást. Az idegrendszernek meg kell tanulnia önállóan működni, nem pedig újabbnál újabb kemikáliákkal bombázni. Olyan, mintha a whiskey függő alkoholista átszokna a pálinkára, miközben szokik le a másik töményről. Érdemes kerülni a koffeint, éhséget, fázást, fáradtságot, ezek mind fokozzák az elvonási tüneteket.

A neten végtelen számú oldal van a függőségről, elvonásről. Magyarul is, de pl angolul komplett csökkentési ütemtervek. Professzor Heather Ashton volt a téma szakértője, neki is sok írása elérhető. A benzobuddies community forumon több ezer ember osztja meg a gondolatait. Gyorsabban kerülnek fel új bejegyzések, mint ahogy el lehetne olvasni. Ott is fent van minden információ.

2022. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,az orvosom szabadságon van csak január közepére van időpontom!A frontint ha szedem szédülök le szeretném tenni!De köszönöm,hogy írtál!
2022. dec. 29. 09:37
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm szépen a részletes válaszod :)
2022. dec. 30. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!