Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra ,stresszre ,feszul...

Szorongásra ,stresszre ,feszultsegre, idegességre,a rossmannban kapható wörishofener valakinek használt?

Figyelt kérdés

#Worishofener
2020. okt. 10. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem hittem benne eléggé. :)

Amúgy nincs a tablettákon bevonat, így brutálisan büdös.

2020. okt. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Nem lenne egyszerűbb megtanulni ezeket kezelni?
2020. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%

A 2-nak

Könnyű azt mondani. Sajnos en is elegge sokat stresszelek, szorongok, túlgondolok mindent, alvás problémáim is vannak jártam/járok vele pszichológushoz már legalább 2éve de még mindig nem sikerült megtanulnom kezelni, lehet, hogy könnyebb lenne, de sajnos van az a szint amikor már kell egy kis “csalás” is.


Én a fehér dobozos trend relaxot szedem nekem bevállt, de inkább kérdezz meg egy orvost vagy keress fel először egy pszichológust. És ha attól félnél, hogy mit fognak rólad gondolni mert pszichológushoz jársz nyugodj meg vagy nem mondod el vagy pedig büszkén felvállalod mert igenis teljesen normális ha valaki segítséghez fordul és semmi szégyellni való nincs ezen.

2020. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!