Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Narcisztikus ex?

Narcisztikus ex?

Figyelt kérdés

Mit tennetek ,ha a volt parotok/3 eve nem vagyunk együtt/, nem kepes felfogni hogy vége? Durván szemelyisegzavaros..ajandekokat,viragot hoz, penzt dob az erkelyre...stb...

Egyszer mar el kellett miatta koltoznunk, de mindig megtalal..nyomoz...

Van egy 10 eves kisfiam, szerencsére nem tőle , de miatta szeretnek vegre egy nyugodt eletet ,igy nem mehet tovabb, fel, ha meglatja valahol.

Nem hiv, nem zaklat, emaileket küldözget, azt is a spam mappába lattam meg veletlenul.. de ezek az uzenetek szinte mindennaposak.

Szeretlek hianyzol stb.. közben ismerosoknel megprobal lejaratni, bemocskolni. Ezzel lehet valamit kezdeni? En egyaltalan nem reagalok semmire, nem allok vele szóba. Mintha nem letezne..azert talalta ki most ezt hogy idehordja az ajandekokat . Igy probal megis az eletem resze maradni. Fel lehet jelenteni vagy semmi ertelme? Rendorseg nem foglalkozik vele mert nem mindennapos, nem bant, nem hívogat.... csak gondol egyet es megjelenik...megállít az utcan..stb... mit lehet ilyen esetben tenni?



2022. dec. 30. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Folytass vele is szerelmi viszonyt, és akkor mindenki jól jár. Te sem leszel attól kevesebb ha két embert teszel boldoggá!
2022. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne add ala a lovat, >;-)
2022. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem nárcisztikus, sokkal inkább borderline gyanús. Fenyegesd meg, hogy feljelented, amúgy meg ignoráld. Ha továbbra is zaklat, hívd rá a rendőrséget. Sokat nem fognak csinálni, de elijesztheted azzal, hogy tényleg komolyan gondolod.
2022. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-Vele is- szerelmi viszonyt? Ezt nem ertem... mindegy...


Rendorseget 4x hivtam ki.. semmit nem tesznek, annyi hogy ő ezt élvezi, addig is róla szól minden...sosem ertettem, ezen mit nehez felfogni egyebkent... foleg ennyi idő utan.. mindegyik exemmel beszelek ,ha talalkozunk köszönünk stb... hat vele ez sosem lesz.. osszevissza hazudozik raadasul.. igy hogy tud valaki bízni abban, hogy lesz akar egy jò viszony köztünk, akar csak barati..

Nagyon beteg az agya ilyennek... en kerülöm, ennyit tudok tenni...ajandekait meg kiszórom, ha akarja elviszi, ha, nem akkor valaki jol jár:D

Talan megunja...

Köszi a valaszokat

2022. dec. 30. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért szakítottál vele annak idején? Kellett egy nyomós ok, pl. csúnya volt a teste vagy az arca, és ezért dobtad?
2022. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azert mert normalis ember nem bírja, ha valaki korlatozni, befolyásolni probalja egy kapcsolatban. A sajat csaladja megmondta hogy beteg, csak ok kenytelenek vele elni. Csajozott is mellettem, persze mindent tagadott:) hulyekhez nincs turelmem , meg felesleges időm, energiam se.. de nezem a jo oldalat..tanultam ebből

is...rengeteg az ilyen ember... mar felismerem a jeleket az elejen ...:)

2022. dec. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!