Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a pszichológiája hogy...

Mi a pszichológiája hogy kevesebbnek érzem magam amiatt hogy a páromnak nem én leszek az első felesége, és nem én adok neki először kisbabát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 04:04
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Alacsony az önértékelésed. Ha ez ekkora gond, akkor nem kellene hozzá menni, gyereket szülni.
2022. dec. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm dolgozni fogok rajta.
2022. dec. 31. 04:24
 3/7 anonim válasza:
42%
Nem az első baba lesz, de talán a legcukibb, legokosabb.
2022. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Önbizalomhiány és önértékelési problémák.
2022. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne egy pszichológust keresned, aki segít megérteni, hogy mi is játszódik le benned. Az ilyen gondolatok nagyon negatívan befolyásolhatják az életed, önértékelésed, és kihathat a kapcsolatodra is.
2023. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Édesapám második házasságából születtem, édesanyámmal idén júniusban lesz a 25. házassági évfordulójuk. Édesapám első házasságából van KETTŐ féltesóm. :)

Apám mindig azt mondja ,hogy számára édesanyám a nagy szerelem. Jól kijönnek, egy hullámhosszon vannak, igazi társak egymás számára. Nem mindenki találja meg elsőre az igazit.

Miért érzed magad kevesebbenek ettől? Mi lenne ha egy olyan férfivel lennél együtt akinek nincs sem gyereke, sem előző felesége csak éppen van egy olyan exe előtted aki élete nagy szerelme volt? Olvastam már itt gyakorin hasonló sztorikat.

2023. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs itt szó önértékelésről, sima állatias ösztön, nem a tiéd volt az első lövés... egy másik hím már megelőzött és te csak második - nem vezérhím - vagy.


Bocs... sokkal állatiasabb az ember mint hinné.

2023. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!