Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több problémám van mit csináljak?

Több problémám van mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azon kivűl hogy kéthavonta járok pszichiáterhez, és szedek gyógyszereket.

Mindig attól pánikolok hogy a lakótársam rádiót fog hallgatni és ez nagyon nagy szorongást idéz elő, azon pánikolok hogy nem kapok fizetést pedig dolgozom és mindig félek valamitől, van egy kolleganőm akivel napjában többször megszoktam a félelmeimet beszélni, amik a következők, ne vegyék el a gyógyszerem, ne szűnjön meg a munkám, ne kérjenek sokat az albérletért stb..csak az a baj hogy a kolleganőm második este ma hogy elaludt és nem tudom vele megbeszélni, mit csináljak? Mi lesz ha nem lesz majd aki megerősít hogy nem fognak velem szörnyűségek történni?


2023. jan. 3. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg én bármikor bemennék kórházba szívesen de ott az a baj hogy sokan vannak körülöttem ég a lámpa és szorongok
2023. jan. 3. 20:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor gyógyszer sereg...
2023. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!