Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég fiatal vagyok és anyát...

Elég fiatal vagyok és anyát valamelyik nap leszidtam hogy nem tudja hány éves vagyok. persze én mondtam rosszul. egyszer hazamentem és 2szer hívtam fel mert nem emlékeztem hogy már hívtam előtte. mi áll mögötte?

Figyelt kérdés
sok apróságokat elfelejtek. pl szavakat is

2023. jan. 4. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szétszórt vagy.
2023. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért ezt figyeld, mert szétszórtság is lehet, de neurológiai betegség is.
2023. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ez azért szétszórtságnak elég komoly. Lehetséges, hogy valami súlyosabb.
2023. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez egyébként kb 1 éve tart. mindennap felejtek el dolgokat. ilyen pl ha bemegyek a szobámba akkor elfelejtem miért, stb...
2023. jan. 4. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát, a gyakoriságát kéne látni. Néhány naponta mindenkivel előfordul ilyesmi, de ha mondjuk naponta többször, az már baj. Más furcsaságot nem vettél észre? Van olyan, hogy más szót ejtesz ki, mint amit akarnál? Mozgási ügyetlenség, elejtés, két oldal közti különbség? Van okod a szétszórtságra?
2023. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Fiatalkori demencia is van!! El kellene menned neurológushoz.
2023. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van olyan hogy elkezdek mondani egy mondatot és belegabalyodok nagyon sokszor
2023. jan. 4. 23:53
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom van-e hozzá köze , de már ájultam el kétszer is. ez eddig soha nem fordult elő. sok a vas a véremben a papírok alapján és az egyik szülőm cukorbetegségben szenved.
2023. jan. 4. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!