Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok jelen pillanatban,...

Szorongok jelen pillanatban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ezt is nehezen írom le, autokorrekt nélkül nem menne. Elég sok traumatikus élményem volt egy héten belül, össze gyűlt. Nem megváltást szeretnék, csak pár órára lekötni magam, amíg aludni tudok. Nem vagyok álmos, végig aludtam a délutánt pont emiatt. Most jöttem be egy 70 perces sétáról, zenét is hallgattam. Már fázom kint. Bejöttem, de alig tudok megülni. Ittam már egy kis alkoholt is, de az sem lazított el. Van valami cselekvés, program, ami leköthetne eléggé, amíg elalszom?

Köszönöm szépen


2023. jan. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az segített hogy sportoltam, ugráltam, másztam, ilyesmik. Mint egy majom kb. A séta ehhez kevés. Ez viszont rögtön hat.
2023. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az szokott segíteni,ha nagyon butított gyerekmeséket nézek. Egyszer csak elálmosodom, kikapcsol az agyam.
2023. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2023. jan. 5. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Az is jó ha meditálsz, és így leválasztódsz a gondolataidról.
2023. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lepontozták a meditációs választ, pedig azt is próbáltam tegnap és segített, mert almosabb lettem tőle
2023. jan. 6. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Had pontozzanak. Engem egyáltalán nem zavar :)

Amúgy tényleg jó a meditáció. Én is azt szoktam és néha olyan megnyugtató, meg éjszaka néha ilyen totális csend van. Nekem ez vált be leginkább, bár én reggel is szoktam néha meditálni ébredés után (így másképp állok a naphoz) csak akkor nem fekve, hanem ülve :D

2023. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen szállós ambient zenék is jók még, mert elnyomnak. Meg néha digitális órát képzelek el ahogy mennek a számok 1-től 100-ig majd utána megint 1-től 100-ig (nekem ez a leggyorsabb).

A meditáció meg akkor jó ha annyira nem sietek. Viszont ha úgy alszom el néha úgy érzem kipihentebb vagyok.

2023. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyerekmeséket aláírom, vagy nagyon béna családi vígjátékok azok amik nekem segíteni szoktak.

Illetve nem tudom mennyire játszol, nekem a Civilization VI az ami segít jelen pillanatban, borzasztóan bele tudom élni magam és amikor nagyon szorongok, akkor segít az is.

2023. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!