Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ijesztő ez ilyenkor...

Nagyon ijesztő ez ilyenkor mit csináljak segítsen valaki?

Figyelt kérdés
Véletlen se akarok kórházba kerülni de megint elkapott egy olyan érzés hogy nem én irányitom a gondolataim és a cselekedeteim hanem egy külső erő mozgat és szörnyű leveleket írtam egy ismerősömnek, átkozódtam, hogy akik bántottak köpjenek vért stb, most bevettem a gyógyszereim remélem segít de nagyon össze vagyok zavarodva és aggódok nehogy megbántsak valakit de nem tudtam tisztán gondolkodni. Nem akarok kórházat, mert ott csak bántják az embert az ápolók, bunkók és rosszul érzem magam másokkal, egyedül akarok lenni csendben és sötétben.
2023. jan. 6. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj pihenni, kapcsolj ki mindent, olvass valamit, és tereld el a gondolataidat valamire, amit szeretsz, és mindig szedd a gyógyszereidet
2023. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most előbb bevettem kicsit jobb már.
2023. jan. 6. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Nem lesz semmi baj, ha egyedül és csendben jobb, teremts ilyen környezetet és minden ok. Most már rendben leszel, erre gondolj s ez meg is nyugtat
2023. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már éppen kezdtem azt hinni, hogy végre megértetted és nem írsz több levelet. Ehh...
2023. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!