Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebből kisülhet valami megoldás?

Ebből kisülhet valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon sok probléma összejött az elmúlt egy hétben, zsarolnak, fenyegetnek, terrorizálnak, arra gondoltam hogy el kell innen menekülnöm, senki se segít még a pszichiáter se. De szerintem pl az északi országokban, nagyon empatikusak az emberek, fogok, veszek egy repjegyet, elmegyek oda, és ott fogom elmondani hogy nagyon rosszul vagyok mentálisan úgy érzem mások irányitják a gondolataim, üldöznek, stb, S még az is jobb ha ott kórházba fektetnek, mint itt szenvedni. S akkor tudnám azt mondani az ellenségeimnek hogy eltűntem miattuk. Én itt nem bírom tovább, nem kapok segitséget
2023. jan. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A zártosztály mindenütt zártosztály.
2023. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De napok óta kínoznak, kitalálnak rólam olyat ami nem igaz, és úgy érzem kicsúszott a kezemből a gondolataim cselekedeteim irányitása
2023. jan. 9. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel bizony pszichiáterhez kell menni. Beutaló nem kell. Időpont igen.

Ilyen állapotban egy hosszabb utazás csak ronthat. Helyben keress orvost.

2023. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!