Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több hete tartó depresszión...

Több hete tartó depresszión mivel lehetne segíteni? Van bennem egy belső feszültség, egyedül vagyok, a családom se foglalkozik velem, a munkámat se tudom rendesen elvégezni.

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem olyan régen voltam covid fertőzött és azóta nem igazán találom a helyem.


Nagyon fáradtnak érzem magam, és sokszor mikor beszélnek hozzám figyelek de mégsem értem meg mit akar akár kérdezni.


Felelősségteljes munkát végzek amivel eddig nem volt gondom de most nem tudok rendesen helyt állni.

Hozzá tartozik a dologhoz az is hogy sokkal több feladatom van a munkahelyen mint eddig, és ez is úgy érzem feszülté tesz.

Olyan emberek vesznek körül akik nem értenek ahhoz amit csinálnak és sokan tőlem várják a megoldást.


Ez miatt úgy érzem hogy földbe gyökerezik a lábam és nem tudok haladni a saját munkámmal.

És úgy érzem nem tudom tovább folytatni.

A napokban ki is borultam amikor nem látott senki.


Sokat edzettem is amikor volt rá lehetőségem, most úgy érzem nincs értelme és hogy egy kudarc vagyok ...

2022. szept. 28. 20:00
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Kérj időpontot pszichiáternél. Nem kell beutaló TB-s rendelőben sem.
2022. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekem eléggé munkahelyi stressznek és kimerültségnek tűnik.

1. Beszélj a főnökkel hogy túl sok amit csinálnod kell, ebből vagy leadsz vagy mész. És hogy a csapat analfabéta.

2. Ha ennek nincs eredménye, munkaváltás.

2022. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Amit a 3-as ír. Plusz vedd be a leszarom tablettát. Fizikailag is fáradj el. Beszélgess más témákról emberkékkel. Akár itt is.
2022. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jarj kocogni!!
2022. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, biztos beszélni fogok a fönökkel, amint lesz rá lehetőségem.


Fizikailag már sokszor a munkahelyen is el tudtam fáradni a nap vége felé. + Még a heti 3-4 edzés

2022. szept. 29. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért amikor mindenki hülye, csak te vagy helikopter a munkahelyen, az hatalmas ziccer egy kiadós önvizsgálatra.
2022. szept. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondolom hogy én értek csak mindenhez.csak sokan mondtak fel és akiket felvettek nincsenek rendesen be tanítva és össze vissza csinálnak mindent... És egyszerűen nem tudok haladni a munkámmal ...
2022. szept. 30. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor a szitu adott, nyilván mindenki tisztában van vele. Tehát ha felordítasz, vagy legalábbis elmondod, hogy ennél sokkal szűkebb keresztmetszet a sok, viszonylag gyakorlatlan arc, akkor vélhetően hálásan tudomásul veszik a visszajelzést, és nem hajszolnak túl senkit.


Esetleg az van, hogy ugyanezt csinálták a többiekkel is, mielőtt lecserélték őket manipulálhatóbb és olcsóbb ifjakra.

2022. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!