Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt én nem bírom, mit csináljak?

Ezt én nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy pár ember aki folyamatosan zsarol fenyeget, ártani akarnak nekem mert ki vagyok szolgáltatva nekik. Viszont én ezt nem bírom napok óta szenvedek szorongok és próbálok védekezni de nem bírom tovább fenyegetve érzem magam, az életemet, a lakhatásomat és nem tudtam ma dolgozni se menni, félek hogy butaságot fogok csinálni legszívesebben teletömném magam frontinnal hogy ne érezzek semmit
2023. jan. 9. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zsarolnak?
2023. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Rendőrség nem tud segíteni?
2023. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan írd már le, miről van szó, hogy adjunk tanácsot információk nélkül? Mért vagy kiszolgáltatva?
2023. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi hogyan tudnánk segíteni?
2023. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Éjszakai kiabálás miatt, hogy a szomszédot ne zavarjam, a lakás tulajdonosának engedélyével másik szobába költöztem. A tulaj szociális segítői azt mondták én önkényesen költöztem át és egy hónap múlva költözzek el és hogy én szidtam az anyját a gondozónak de ez nem igaz. Nem tudok önerőből lakhatást találni a fél életemet kórházban töltöttem, ki vagyok szolgáltatva, nem tudom magam megvédeni. Ha nagyon nagy baj lesz, félek hogy ismét kórházba kerülök
2023. jan. 9. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És a tulajdonos nem igazol téged?
2023. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra hivatkoznak hogy ők járnak el a Lenke ügyeiben , és hogy ők jogosultak dönteni. De én erről nem tudtam, másrészt nem áll gondnokság alatt. Viszont én kérni fogom hogy legyen gondnokom mert akkor nem leszek kiszolgáltatva mindenféle embernek
2023. jan. 9. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem áll gondnokság alatt, akkor senki nem nyilatkozhat helyette. Tök mindegy, hogy mit mondanak.
2023. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!