Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt már nem bírom, mit csináljak?

Ezt már nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy alapitvány akin keresztül bérlek egy szobát (közben nem is ők a tulajdonosok) folyamatosan zsarolnak, fenyegetnek, fel akarnak hergelni,.amit én próbálok nem hagyni, az egész azzal kezdődött hogy másik szobába költöztem, hogy alkalmazkodjak a szomszédhoz, a kiabálás végett, de azóta csak cirkusz van, nagyon félek, rettegek, nem tudok a munkámra koncentrálni, nyugtalan vagyok. Folyamatosan támogatásra, beszélgetésre vágyom. Az orvosom nem tud mit tenni mert hogy ez jogi dolog. Önálló lakhatást nem tudok fenntartani, csak négy órás rehab munkám van, de félek hogy baj lesz pszichésen. Ma egy hangfelvételt is csináltam, hogy le tudjam magam védeni.
2023. jan. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érteni mi van.
2023. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már. Kiírtad tegnap vagy előtt.
2023. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg hónapokkal ezelőtt...


Nem lesz baj pszichésen. Már nem.

2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel? Ez a te dolgod, old meg. Minek bérelsz szobát? Menj albérletbe.
2023. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi írtuk, hogy az éjszakai kiabálásod orvosold, az a fő probléma.
2023. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál. Azt mondta nem változtat a gyógyszeren mert sokkal több kára lenne mint haszna
2023. jan. 11. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké.
2023. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!