Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak mostanában...

Miért vannak mostanában rémálmaim?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elég sűrűn vannak rémálmaim, sokszor kiáltva ébredek föl.Nem tudom, h mitől lehet.

Mondjuk van egy ötletem, mert hallottam vmi ilyen közmondást, h "aki este sokat eszik, az oroszlánokkal álmodik" vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan.....és mostanában általában úgy alakul a napom az elfoglaltságaim miatt, h napközben csak egy-egy szendvicset vagy kevesebbet eszem, este viszont rendesen, elég úgymond nehéz ételeket, utána desszert stb.....aztán egy-két óra múlva lefekszem.....lehetséges, h ettől van.

nagyon zavaró, olyankor úgy ébredek általában, h olyan érzésem van, mintha egész éjjel nem is aludtam vna semmit, fáradt vagyok, nem vagyok kipihenve....Lehetséges, h ez az okozója, vagy vmi más lehet az indoka?


2010. okt. 3. 00:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy 25/f vagyok, és még hozzátenném, h sokszor valahol álom közben tudom, h ez egy álom.....és mintha próbálnám is néha irányítani az eseményeket, de nem nagyon sikerül, és van úgy, h akkor végül le akarom állítani, föl szeretnék belőle ébredni, de azt csak úgy tudom megoldani, h álmomban ordítok, viszont ilyenkor a valóságban valahogy így kiáltok egyet....meg különböző nyelveken álmodok össze-vissza :)
2010. okt. 3. 00:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem sincsenek túl jó álmaim, pedig este nem zabálok be, egyáltalán nem is eszek általában. Én is szoktam tudni néhányszor, hogy ez álom és mondani is szoktam, hogy "kit érdekel, ez csak egy álom, mindjárt felébredek". Szerintem valami zavar Téged, valamin sokat gondolkodhatsz. Lehet, hogy az esti evés az oka. Neked kell megtalálni rá a választ! Amúgy milyen rémálmaid vannak? Milyen történések?
2010. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!