Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudod hogy személyiség zavarod...

Tudod hogy személyiség zavarod van. Mennyire boldogulsz vele? Mi nehéz benne?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az a nehéz, hogy van. Boldogulni úgy lehet vele, hogy elfogadod, hogy már a részed, de tünetmentesíteni lehet.
2023. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Meglenni,hogy leugorjak valahonnan.

De közeledek felé.

2023. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Megtenni.Csak ez a fa..zopo telefon kijavít.
2023. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Leginkább sehogy. Úgy érzem minden próbálkozásom hiábavaló, jelenleg túlélésre játszom.
2023. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így mindentől függetlenül bedobnátok hogy milyen fajta van nektek?
2023. jan. 14. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Nincs meghatározva, de véleményem szerint borderline és elkerülő
2023. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Diagot ota konnyebb.nem meghatarozott van. Sok a bordi, meg elkerulo de van paranoias tunetem is olykor. Akkor nehez mikor ezekbe az allapotokba jutok. Foleg az erzelmi diszregulacio, ami borzalmas.

Amiota neve van, meg magyarazat es megoldasokat kaptam arra, hogy mikent kezeljem az allapotokat azot konnyebb azert. Akkor van baj, amikor sokminden osszejon a kis eletemben es borul a bili. Gyogyszert is szedek, igy vmivel konnyebb. Igaz szorongasra irtak fel, de masban is segit.

2023. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Borderline (diagnosztizált). Együtt kell vele élni, mert nem gyógyítható. Bár ez rossz szó rá, mert ez nem betegség, hanem egy állapot. Állítólag a kor előrehaladtával enyhülnek a tünetek, de én közel a 43-hoz egyáltalán nem érzem ezt. A vegetálás és az öngyilkosság között egyensúlyozok jelenleg, mert életem nincs.
2023. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Borderline van, szociális fóbiával. Néha előfordulnak extrém paranoid gondolatok is, pánikrohamok, szorongás.


Ennek ellenére párkapcsolatban vagyok és dolgozom. Könnyűnek nem mondanám, csak akkor tudok cainálni valamit, ha motiválom magam rá, máskülönben nem megy

2023. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Mivel motiválod magad?
2023. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!