Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Introvertáltak, szociális...

Introvertáltak, szociális fobiások milyen munkakörben dolgoztok? Orvosi alkalmasságin elmondjátok, hogy van mentális betegségetek? Oktathat, taníthat ha szoc fóbiás valaki?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozom, de alkalmasságin nem hazudnék. Oktathatsz, taníthatsz, de én ma nem tenném a helyedben. Nagyon sok a retardált gyerek.
2023. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Az introvertáltság nem betegség.
2023. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem betegség, de egy introvertáltat hamarabb utolérnek a szociális fóbiák, mint egy extrovertáltat.
2023. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen tudom, hogy az introvertaltság nem betegség. Leíná nekem valaki, hogy mit dolgozott, dolgozik szoc.fobiáskét, nehéz elhelyezkedni ?
2023. jan. 15. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Programozó vagyok home officeban. :D tökéletes munka
2023. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vasutas vagyok és csak a vonatokkal foglalkozom, egyébként az utasok közt javult az állapotom, mert rá vagyok kényszerülve hogy válaszoljak a kérdéseikre. De ettől függetlenül zavaró,nehéz és stresszes emberek közt lenni, de megpróbálok csak a munkára figyelni.
2023. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cnc programozó vagyok. Soha egyik munkahelyen sem tudták meg sem tőlem, sem később maguktól sem jöttek rá. Mindenki olyan amilyen, senki sem tökéletes. Valamilyen szinten el kell fogadni olyannak a másikat amilyen. Ha nem befolyásolja a munka végzést, és nincs rá rossz hatással a kutyát nem érdekli milyen mentális betegsége van az embernek.
2023. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2023. jan. 18. 07:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanulás melkett, egy szórakozógelyen 💀
2023. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mellett*
2023. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!