Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichiátrian feküdni?...

Milyen pszichiátrian feküdni? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mennem kell. Történik ott valami hasznos is, pl terápia, vagy csak gyógyszereket adnak? Félelmetes hely?

2023. jan. 15. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mint egy 5 csillagos hotel. Kényelmes ágy, vendégszerető alkalmazottak, kedves lakótársak, mennyei ízek, remek kilátás és nem utolsó sorban nagyszerű programok várnak rád a hét minden egyes napján. Mire kijössz, szó szerint, mintha kicseréltek volna.
2023. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

nekem volt bent barátom a pszichiátrián, mondjuk magánban..

nem mondanám h vakáció, meg egyebek, de magától vonult be, kezelték, foglalkoztak vele, és próbáltak neki mindenhogy segíteni - nyilván ehhez ő is kell - szóval csak hajrá, ha probléma van :)

sok sikert, és kitartást a problémákhoz! eszméletlen pozitív dolog, hogy lépni mersz, és hidd el hogy folyamatosan csak jobb lesz!!

2023. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A helyi pszichiátrián terápia alig volt, leginkább a gyógyszer van a középpontban.. de remélem ez csak a helyi pszichiátrián van így, remélem máshol azért erre nagyobb hangsúlyt fektetnek... De amúgy nem félelmetes hely. Sokan tök jó fejek bent, habár sokan le vannak lassulva a sok gyógyszer miatt. De a lényeg, hogy kevés tényleges "őrült" esetet láttam, a legtöbb bent levő páciens rendben van. Sokan alkoholproblémák miatt vannak bent. Viszont nagyon kevés ételt adtak bent.
2023. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Zárton kezdtem, ott nincs semmi. Olvasni, színezni, társasozni lehetett, de én olyan erős gyógyszert kaptam ( olanzapint) ami kiütött rendesen.

Utána nyitottra kerültem, ott reggel tornával kezdtünk és jött az önismereti óra, zeneterápia, jóga stb mikor mi. Látogatásig lefoglaltak minket.

2023. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Már a diliosztályon is testképzavarosakat kreálnak az emberekből? 😂 Igaz, kellenek a páciensek.
2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezz nyugodtan bármit.én épp ott vagyok.Nekem holnap kezdődik a terápia(péntek óta vagyok itt)+ másik gyógyszert kapok
2023. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
#6 milyen? miért vagy ott?
2023. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Kib unalmas...
2023. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!