Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kínos a pánikroham?

Kínos a pánikroham?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy nekem volt 2-3 pánikrohamom eddig, és mind a három a suliban volt. Egyszer olyan durva volt, hogy a némettanár hívta az igazgatót, aki az iskapszichológus társaságában jött, és lenyugtatott. Nem tudom, 2 barátnőm ott volt, és mondogatták, hogy nem kínos, de szerintem csak azért, mert azt érezték, hogy ezt kell mondani (lehet én gondolom túl), meg a némettanár tekintetén is inkább ilyen lenézés volt, meg a hangsúlyában is azt éreztem (de biztos jót akart, lehet csak én éreztem így), és nemtom, azok óta kicsit népszerűtlen vagyok, az lehet ettől? És én eskü megpróbáltam uralkodni magamon, de nem sikerült, és valahogy magamra vontam a figyelmet, de én nagyon megpróbáltam nem ezt tenni. Tudom, én még ilyen "kezdő pánikrohamos" vagyok, ha lehet ilyet mondani, nem tudok nagyon ilyen önnyugtató technikákat meg ilyenek, de megpróbáltam minden tőlem telhetőt. És láttatok már ilyet? Kínosnak találtátok? Nem tudom, nagyon kínosnak éreztem. Szóval igen, ez a kérdésem, és szeretném kérni,hogylégyszi ne írjon senki rosszindulatú kommentet kösziii!

2023. jan. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem kínos. A barátom pánikbeteg, ő is ilyesmik miatt aggódik, de hidd el, ha valaki látja inkább aggódik, együttérez a másikkal, nem tartja viccesnek stb
2023. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy kínos, mint látni egy mozgássérültet, nem tudsz vele mit csinálni, és kellemetlen, hogy nem tudsz segíteni. Ha el lenne törve a karod, vagy ilyesmi, ugyanezt éreznék a legtöbben, szóval kb. semmit. Max. kicsit sajnálnak, de idôvel semleges lesz, fôleg olyanok körében, akik már ismernek.
2023. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Szia enis pánikrohammal küzdök 1x a buszon jött rám a semmiből és azt nézet h ki néz engem, kellemetlenül éreztem magam elkezdtem szoronganiis nagyon szar dolgok ezek énsem tudom sasna még kezelni azt hittem megfulladok a buszon 🥲
2023. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Egyik osztálytársamnak magyar óra közepén volt, de nem látszott rajta meg ilyenek, es pont felszólították, hogy olvasson. Szegény egy betűt nem tudott elolvasni. Én egyáltalán nem éreztem kínosnak, inkább sajnáltam.
2023. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Ebben semmi kinos nincsen,ha felnosz megerted. Mindenki kuzd valamivel. Ne foglalkozz massal,a lenyeg,hogy jol legyel.

Tudod,mi a kinos? Az,ha valaki szerint ez kinos. Ne aggodj, kesobb ez az itelkezo viselkedes nem lesz meno sehol sem,hidd el,mindenki tudja,hogy nem konnyu❤️

2023. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem kínos. Én is pánikbeteg vagyok, én sem régóta. Kb 4-5 hete kezdődött. Én már tanultam rá pár technikát, ha gondolod nyugodtan írj privátban, leírom neked. Nekem segítettek valamennyit. De egy panikrohamnál még így sem könnyű uralkodni magunkon. De ez természetes. Viszont ne érezd emiatt rosszul magad.❤️
2023. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért van lepontozva mindenki?


Egyáltalán nem kínos a pánikroham. Nálunk mostanában van az ágazati vizsga (pénteken volt az első, én holnap vizsgázok), és a másik osztályból egy lánynak pánikrohama volt. Vendéglátós suliba járok, a pincér vizsga része, hogy koktélt kell keverni (persze alkoholmenteset). Segítettünk a vizsgázóknak és elmostuk a koktélkeverős dolgokat miután használták őket, a lányt meg pont akkor kísérte be a vizsgabiztos meg egy tanár. Kértek egy pohár vizet, aztán megnyugtatták és sikerült neki a vizsga. Egyáltalán nem éreztem kínosnak.

2023. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!