Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóval anyám látta a hegeimet...

Szóval anyám látta a hegeimet a karomon, és azt mondta este beszélünk, én meg itt ülök pánik roham határán a szobámba, mit csinálnátok a helyembe? (16 L)

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem fog neked rontani, ha akkor rögtön nem tette.
2022. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Elgondolkodnék egy kicsit aztán rájönnék hogy mennyivel jobb életem van mint Gyéká Balázskának.
2022. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodj le, aztán mondd el neki, hogy miért vagdosod magad.
2022. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges pánikolni, ő éppen próbálja összerakni magát a sokkból, hogy bántalmazod magad. Ennél csak jobb lehet, ha elkezdtek beszélgetni, inkább szedd össze a gondolatid, és legyél vele őszinte.
2022. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ettől mért vagy a pánikroham határán? És mégis mi mást kéne csinálni, mint anyukádnak feltárni a problémádat? Pszichológushoz kell vinnie. Kizárólag az a megoldás.
2022. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Csak segíteni akar. Ne félj tőle
2022. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Na beszéltetek?
2022. nov. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Vélhetően valaki bántott téged gyerekkorodban, vagy sokat szidott, vagy épp totál elhanyagolt. (?) Ezért bünteted magad. Jó lenne valami terápiába eljutnod.

49f

2022. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!