Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leállni a drogok...

Hogy lehet leállni a drogok fogyasztásával?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem drogoztam, de még mindig hiányzik, és néha azt veszem észre, hogy keresem kitől kéne venni. Majd közben győzködöm magam, hogy nem szabad. Fél évig használtam előtte, addig hosszú ideig semmit. Régen tizenéves koromban nagyon sokat.
2023. jan. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Terápiaban.
2023. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én 45 vagyok, 15 éve leálltam, de néha máig van hogy hiányzik 🙄 Ha nagyon rámjön tudatosan elfoglalom magam mással 1-2nap alatt elmúlik az érzés.
2023. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Speci méregtelenítő kúrákkal, az idegsejtek másolják a merget emiatt van elvonási tünet , amennyiben megszabadul a test a vér frissül nem lesz kényszer vágy .
2023. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Figyeld magad egész nap, és engedd el az ilyen típusú gondolatokat. Mivel ha belebonyolódsz az ezzel kapcsolatos gondolatokba, akkor csak a kattogást gerjeszted. Tehát tudatosnak kell lenned, és időben leválasztódni az ilyen típusú gondolatokról/érzelmekről. (Hatékony módszer lehet pl a meditáció, mert abban is a gondolatok meghaladását gyakoroljuk.)
2023. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha egyedül érzed magad ezzel akkor elmehetsz N.A (narcotics anonim) gyűlésekre is. Ott szinte bármit el lehet mondani, kibeszélni. És senki nem fog ítélkezni. Ráadásként azt is megláthatod hogy nem vagy egyedül, és mások hogyan élnek együtt ezekkel a dolgokkal..
2023. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

NA-ba párszor lementem. Nekem nem vált be, valahogy nem tudott megfogni. Zavart a sok ember körülöttem.

Esetleg valami normális hely, vagy orvos Budapesten, ahol nem a gyógyszert akarják belémtömni, és dolgozni is tudok mellette?

2023. jan. 17. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem káros megküzdési technikákat kell megtanulni, amelyekkel le tudod küzdeni a szorongásaidat.

Nagyon gratulálok a két hónapodhoz!

2023. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm gyermekkora óta drogozott gyógyszerezett aztán a 20-as évei végén igen rá kapott speed, herbal, kristály, hatóanyag stb.kb már 2 éve tiszta leszokott magától egyes egyedül minden nélkül. Egy hónapja újra neki állt párszor de abba is hagyta megviselte nagyon most de át ment rajta.
2023. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!