Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire járható út egy...

Mennyire járható út egy alkoholfüggőnek, hogy mérsékli az alkohol fogyasztását?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mérsékelni kell, hanem teljesen abbahagyni.

Persze a leszokási sokk extrém lesz.

Nem tudom mit jelent nálad az alkoholizmus, nem tudom mennyit iszol

De először igyál kevesebbet, majd teljesen hagyd abba.


Nem szabad játszani ezzel azzal,hogy mérsékelten iszol. Mert az hosszútávon kudarcal végződik. Javaslom csokkentsd folyamatosan. Ebben a honapban fele annyit. Koviben pedig negyed. Utána teljesen leteszed.

2019. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát alapesetben 4 sör elég nekem, attól nincs is semmi bajom, de sokszor túlzásba viszem és az már zavar.
2019. márc. 7. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megszokásból iszogatsz, állj át alkoholmentes sörre (nyilván hiányozni fog a hatás, meg az íze sem egy álom, de segíthet az első időszakban betölteni a megszokott mozdulatok szerepét).
2019. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magadban kell eldönteni hogy csökkented. Ha màr teged is zavar hogy napi 4 sört megiszol akkor màr csak akarni kell ès menni fog. Fokozatosan csinàld es akkor nem lesz olyan rossz. Közben meg motovàld magad pl. elkezded gyűjteni azt a pènzt amit elpiàlsz, kitalàlod mit akarsz belőle venni ès ha összegyűlik annyi megjutalmazod magad valamivel :) (kiveve sörrel :D)
2019. márc. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Sajnos abba kell teljesen hagyni,mert máshogy visszaesik egyből.

2019. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!