Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, akiért a nárcisztik...

Van olyan, akiért a nárcisztikus férfi megváltozik?

Figyelt kérdés

Aki iszonyatosan gyönyörű nő, okos, gazdag, művelt és sorolhatnám.. álmai nője mondjuk...


Ilyenkor mindig azt érzem, hogy én voltam csak egy senki és van az a jó nő, akivel közel sem merne úgy bánni, ahogy velem tette. Mert mondjuk arra felnèz annyira, hogy azzal ilyet nem tesz.


2023. jan. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mert ő valami gyermekkorban elmaradt törődést/szeretetet/figyelmet/csodálatot próbál kicsikarni a partneréből. Így a bombanőt is tönkretenné. Mert ilyen módon nem lehet megetetni az ő éhségét.

Így akár az is előfordulhat, hogy te is ilyen szuper csaj vagy. Gondoljuk ezt! :-) 50f

2023. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó pszichiáter esetleg elérheti nála ezt a megfelelő gyógyszeres terápiával.
2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséget kialakító alapvető jellemvonások nem változnak meg.
2023. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig az volt a baj, hogy a pasi nárcisztikus, most meg utána epekednek?
2023. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy nárcisztikusnak a világ legszebb nője is lehet a barátnője, el fogja dobni, ha kiderül, hogy nem tökéletes (vannak hibái, problémai az életben, nem egy bábu vagy tárgy, aki becsicskul).

Talál magának egy "jobbat", de őt is előbb utóbb dobni fogja. Végül rájön, hogy egyedül van, és nem a másikban volt féltetlenül a hiba, hanem neki voltak irreális elképzelései és elvárásai.

2023. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ugye nem számít férfi vagy nő az illető, mindkettő lehet nárcisztikus?
2023. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet 6#
2023. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen a személyisége, ez nem egy betegség ami gyógyítható, nem tud megváltozni.

5# szerintem egy igazi nárcisztikus soha nem fogja bevallani hogy benne van a hiba, mindenki más hülye csak ő a normális. Nem vagyok szakember ez csak vélemény. De nincs olyan hogy álmai nője. Én "jó nőnek" számítottam, mégis másokhoz hasonlított, lehúzott ahol tudott. Neki az a tökéletes akit a végletekig ki lehet zsigerelni, teljesen mindegy hogy néz ki.

2023. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!