Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem? Ez már...

Mit kéne tennem? Ez már beteges, szeretem hánytatni magam

Figyelt kérdés
előre is sajnálom, ez elég undi. pár hónapja alakult ki nálam, hogy mániákusan hánytatom magamat, mert jóleső érzés számomra. a testemmel semmi bajom nincs, nem ezért csinálom. elmentem az orvosomhoz, de kinevetett és azt mondta, hülye vagyok és egyszerűen csak hagyjam abba, de ez már nem ilyen egyszerű. kényszeresen jön az egész, fogmosásnál leggyakrabban. már nem is akarom csinálni, csak csinálom. olvastam már erről, de nem ír senki semmi kézzelfoghatót, csak annyit hogy veszélyes, ezért le szeretnék állni.

2023. jan. 19. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
majd ha szétmarja a fogaidat, nyelőcsövedet akkor abbahagyod🤷🏻‍♀️
2023. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy orvos kiröhög és azzal elintéz, hogy hagyd abba! Azonnal menj pszichiáterhez! Holnap kérj sürgős időpontot! Hány éves vagy és mit csinál a te önkínzásod alatt az anyád, aki érted felelős?
2023. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Lett valami fejlemény azóta? Én is gondoltam már rá, hogy hánytassam magam, de eddig nem volt hozzá bátorságom. Én is attól félek, hogy ha kipróbálom, rászokok. Hashajtózni szoktam magam + rászoktam arra, hogy napokig semmit nem eszek. Én sem elsősorban azért, hogy lefogyjak, hanem teljesen megszokás lett.

2023. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hármas, te is menjél vagy pszichiáterhez, vagy klinikai szakpszichológushoz. Ezt az egészségtelen mentális állapotot kezelni kell.
2023. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!