Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki a nagyobb hülye? Én vagy ők?

Ki a nagyobb hülye? Én vagy ők?

Figyelt kérdés
Nappal sosem merek semmit se enni itthon, mert szemmel van tartva az étkezésem. Ezért mindig várok estig, hogy mindenki lefekudjon, és olyankor halkan kiosonok a konyhába, hozok be magamnak valami kaját a szobámba és megeszem. Természetesen másnap pedig azt kell hallgatnom, hogy mik tűntek el éjjel titokzatos módon a hűtőből és hogy vajon ki lehetett az, aki megehette. Ilyenkor Természetesen mindig letagadok mindent, hogy nem én voltam.

2023. jan. 20. 22:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9

Itt nem az egészséges etkezesen van náluk a hangsúly, hanem annak örülnek, ha egyáltalán enni látnak mert hogy a hülyéjük szerint én vagyok a szegény anorexiás lány, aki nem eszik xdddd

Nekem pedig ez nagy ügy, és szerintem mást is zavarna, ha a semmiből így kezdenenek el viszonyulni hozzá.

És ki van zárva, hogy rendesen egyek előttük, hadd higyjenek, amit akarnak, pláne hogy nem tartozok elszamoloval és nincs mit bizonygatnom senkinek se.

Ha emiatt én vagyok a hülye, ám legyen, ez is egy vélemény.

2023. jan. 20. 23:56
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Milyen magas és hány kiló?
2023. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#12

172 cm, az átlagos súlyom (ami akkor van, ha normális mennyisegu ételt eszek, de nem zabalok) az 50 kg. Néha a zabalasok miatt felmegyek 52-53 kg-ra, néha meg lemegyek 47-48-ra ha koplalok, szóval állandóan ingadozik.

2023. jan. 21. 00:14
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Fú nem azért de az nagyon kevés, én 163 cm-vel vagyok annyi kiló. Az evés nem bűn, engem mindig azért szekálnak hogy folyton eszek mégse hízok, pedig sztem de tudok meg átlagos vagyok mégis folyton mondják, de én csak azértis zabálok előttük hadd mondják miközben irigyek max. Ártasz magadnak az éjjeli evéssel, nem lesz jó vége. Úgyis tudják hogy te eszel éjjel, hiába tagadod le, és így még gázabb tehát akkor már inkább normálisan egyél.
2023. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#14

Ennék normálisan, de egyszerűen nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ők állandóan ezzel vannak elfoglalva, azt meg pláne nem, hogy a zabalasaiamnak köszönhetően néha több kg leszek amitől nem csak én érzem szrul magam, hanem azért is mert ezzel örömet okozok nekik, így néha muszáj koplalnom is 1-2 napig, hogy miután felment pár kg azt visszacsinaljam. Nem értem, miért jó nekik az, hogy, valaki alap esetben nem is foglalkozna azzal, hogy hogy néz ki, de nekik muszáj elkezdeni megjegyzéseket tenni. Egyszerűen nagyon rosszul esik, olyan mintha szándékosan bosszúságot akarnának nekem okozni, olyan mintha azt akarnák, hogy én is legyek elhízott és szenvedjek azzal, hogy most hogyan fogom leadni a sulyfeleslegemet, amikor semmi probléma nem lenne a testalkatommal. Direkt meg akarják keseriteni az életemet szerintem.

2023. jan. 21. 00:27
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy ügyelnek rád ha ennyire problémás vagy.
2023. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

#16

Ja, én is így gondolom, "ügyeljenek " is, hatha valami komolyabb betegség is kialakul nálam végre

Elvégre az a céljuk

Gondolom

2023. jan. 21. 00:46
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológusra is szorulsz úgy látom, a cuki kis paranoiáddal.
2023. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
9%
A szüleid idióták, bolondokházában a helyük.
2023. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, a válaszaid után átállítottam a szavazást, hogy te vagy a hülye. Az elején a mindkettőre nyomtam. Szerintem nagyon túlzol!
2023. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!