Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mely mentális betegségekre...

Mely mentális betegségekre jellemző az érzelmi intelligencia hiánya?

Figyelt kérdés
Tehát, például van egy adott személy, akinek például tetszik a másik, vagy talán szereti is, és például más emberrel flörtöl. És konkrétan, teljesen nem tudja értelmezni, mi ezzel a baj? Mármint, hogy ez a másiknak rosszul esik? És ez csak egy példa a sok közül.
2023. jan. 24. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Te szereted ő nem szeret. Ha nem kölcsönösek az érzelmek, akkor természetes, hogy nem lát problémát abban, ha mással flörtöl, ez nem mentális betegség. A kóros féltékenység már annál inkább.
2023. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
narcisztikus pszichopata
2023. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem... Pont, hogy megsértődik, konkrétan azt hiszi, hogy "nem szeretem" ilyenkor. Ez a felfoghatatlan.
2023. jan. 24. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
akkor borderline. ok hiszik, hogy nincsenek szeretve, pedig de
2023. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De mindeközben meg tesz rá, hogy én hogy érzek...
2023. jan. 24. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo: es is vele jar sajnos. Szelsoseges hangulatingadozas, egy napon belul tobbszor is. Vagy szeret, vagy utal, es igy valtakozva.
2023. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez szörnyű. Ezt nem biztos, hogy bírom kezelni, mert én meg pont az a fazon vagyok, aki nem bírja elviselni az ilyen kicsapongást, mert elég féltékeny vagyok. Nem is féltékenység ez, inkább elvész a bizalom a másik iránt, "nem ismerem" érzés jön elő bennem.
2023. jan. 24. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo: meg tudom erteni, nem konnyu. azt meg tudni kell, rettegnek attol, hogy elveszitenek valakit, ez az egyik legnagyobb felelmuk.
2023. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te flörtölsz más emberekkel, a párod megsértődik, erre neki nincs érzelmi intelligenciája? Mit értettem félre?
2023. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
AZ egészet, kilences, pont fordítva van.
2023. jan. 24. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!