Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belefer ez a gyászfolyamatba?...

Belefer ez a gyászfolyamatba? Ugye nem fogok bekattanni?

Figyelt kérdés
Ért egy nagy veszteség 3 nappal ezelőtt, azóta erős gyomoridegem van, szédülök, mar attol is szerintem, hogy nem bírok enni es megy a hasam, nem tudok aludni, közben iszonyú kimerültnek érzem magam, neha legszomjam van, remegek, leizzadok, szerintem pánikroham. De az aggaszt a legjobban, hogy mintha elhatarolodtam volna a külvilágtol, dolgozok, beszélgetek emberekkel, de nem érdekel úgy igazán semmi, neha ugy erzem mintha álmodnek. Tudom, hogy majd jobb lesz meg hogy az idő segít. Reálisan latok egyébként mindent, nem erzem, hogy nincs kiút vagy, hogy nem akarok elni, ilyen gondolataim nincsenek. De normális ez?
2023. jan. 27. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Mindenkinek az adott érzékenysége szerint reagál a szervezete lelki traumákra.


Bekattanni nem fogsz, de a testi tüneteket feltétlenül kezelni kell.

Kisebb idegösszeroppanás.


Ha nem kezelteted, abból lehet komolyabb baj.


Fordulj a háziorvosodhoz.

Ha lehet, akkor környezet változás kellene, baráti, családi lelki támogatás.

2023. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nap? Teljesen normális.
2023. jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

#1 ne ijeszgesd már szegényt, van elég baja az ilyen válaszok nélkül is.

Nem is létezik olyan jelenség, hogy idegösszeropanás, mert azonnali halált okozna.

Kérdezőnek: Teljesen normális amiket érzel, szorongás, depresszió okoz ilyen tüneteket. Az álomszerű érzés a deperszonalizáció, ezt is a szorongás, lelki fájdalom okozza. Ijesztő, de teljesen ártalmatlan.

2023. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele fér, én mikor gyászoltam csak mentem az utcán és nem láttam tisztán az embereket, nekem is volt pánik rohamom, bevettem 2 mg frontint semmit nem hatott, akkor már napok óta nem eludtam, ki is dobtam mert attól a fájdalom nem múlik el ha gyógyszer függő leszek. Vegyél jó forró levendulás fürdőt, menj el masszázsra, keresd a pici örömöket, senki nem akarja akit elvesztettél, hogy így élj.
2023. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fáradtságtól derealizáció, deperszonalizáció
2023. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!