Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek van értelme ezek alapján pszichológus vagy elég ha megbeszelem valakivel? Röviden a célom karrierem miatt sok mindenkit elhanyagoltam. Család és barátokat is. Csak a karrier és barátnő vagyis volt barátnő. Most van egy új kapcsolatom. De mostmar hianyoznak a barataim. Nem iszok és semmi kábítószert sem fogyasztok. De néha úgy érzem jó lenne barátokkal lenni. Kicsit iszogatni, beszelgetni vagy egy jó pecás programot beadni. 26 éves vagyok 6eve nem lakom már a szüleimmel. Egyedül viszek egy vállalkozást amiben folyamatos befektetés és fejlesztések vannak. Elég stresszes a sztori. Egyedül marketing ,munka, ügyfelekkel is én kommunikalok. 0/24ben kattog az agyam. Nem nagyon tudom kikapcsolni. Próbálom magam üzlet karrier és parkapcsolat téren is oda tenni magam. Valahol megtalalni az arany közép utat. De úgy érzem a sok kattogassal nem vagyok teljesen fejben ott ahol lennem kell. Őszintén bevallom szeretem a volt élettartam és a jelenlegi barátnőmet is. A múlt érzései és a jelenlegi teljesen kihat a mindennapjaimra. Néha annyira erősek ezek az érzések hogy dolgozni sem tudok. Mármint nemtudok megfelelően koncentrálni. Alig várom hogy dolgozzak mikor még ott vagyok alig várom hogy haza érjek a baratnomhoz.

2023. jan. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Segíthet abban, hogy kiontsd a lelked, támpontot ad, de te neked kell a helyes útra térni, rajtad múlik elsősorban.
2023. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A volt barátnőmmel én szakítottam. Majd kis idő múlva jöttünk össze a jelenlegivel. Valahol valami történt. Mosolygós, vidám kiegyensúlyozott magabiztos ember voltam. Most úgy érzem önértékeléssem elégé le romlott. Folyamatosan keresem a boldogsagot de úgy veszem észre egyre kevésbé vagyok boldog. Nemtudom hogy vajon akkor leszek e boldog ha mindent sikerül e el érnem vagy csak elveznem kellene a jelent. De nemtudom hogyan tudnék megállni és élvezni a most ot.
2023. jan. 28. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy túl az előzőn. És akkor bármit megtehetsz, akkor sem fogod tudni élvezni a mostanit...
2023. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Meditációval próbálkozni? Van sokféle fajtája.
2023. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2023. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!