Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Két hónapja jarok hetente egyszer az iskola pszichológushoz. Szorongás es szóbeli megnyilvanulasi nehézségek miatt. Igazság szerint eddig nem is fogalkoztunk a problémaval, csak különböző rajzolgatos feladatokat csinálunk.. Én tudom jól hogy ez is egy módszer, de én így nem látom értelmet. Nem tudok egyszerűen megnyilni felé, borzasztó szorongas es feszültség van bennem a foglalkozasok alatt. Egyszerűen képtelen vagyok ra nézni, annyira de annyira rossz érzés kelt bennem a pszichológus. Félve megyek be es teljesen rosszkedvű vagyok mar azon a napon is mikor mennem kell :// nem tudom mi tevő legyek, én igy nem szeretném folytatni.
2020. márc. 5. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichológusnak elmondhatod ezt is itt, amit leírtál ebben az 5 és fél sorban. Nem fog rád megsértődni, és te is meg fogsz könnyebbülni, ha neki is elmondod ezeket. Egyébként én a helyedben nem pazarolnám az időmet rá. Engem gyerekként autistának tartott egy pszichológus, és beutalt engem a Vadaskertbe, mely egy amolyan kivizsgáló intézet. Ott persze megállapították, hogy semmi bajom nincsen, szóval számomra bebizonyosodott, hogy a pszichológusokban nem szabad bízni. Lehet, hogy a te esetedben is megtörténhet ez. Rajzolgatsz neki valamit, azt kitalálja, hogy autista spektrumzavarban szenvedsz, vagy ilyesmi.
2020. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont azért rajzolgatsz, mert nem tudsz megnyílni. Nem véletlen, hogy ez a feladat!
2020. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen azt is felhozhatod, hogy nem érted hogy miért rajzoltok.

És megmondja.

2020. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!