Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindent elvesztettem, nem...

Mindent elvesztettem, nem bírok így élni tovább, hiába kérek segítséget?

Figyelt kérdés
Az életem teljesen felfordult, már nem is emlékszem a múltamra, már nem vagyok önmagam. Az egyetlen ami még maradt az a kiskutyám, gyerekkorom óta megvan, de ő sem lehet már velem sajnos. Nem bírok már tovább küzdeni, ennyire szomorú soha nem voltam még.

2023. jan. 29. 00:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Az életben sokszor előfordulnak nehéz helyzetek, amikor úgy érezzük, hogy mindent elvesztettünk. Az ilyen időszakok nagyon nehézek lehetnek, de fontos tudni, hogy az idővel a dolgok általában megváltoznak és új lehetőségek jelennek meg. A segítségkérés fontos, és az emberek készek segíteni. Van sok olyan szakember, aki segíthet neked, például pszichológus, vagy mentálhigiénés szakember. Az is segíthet, ha beszélsz barátokkal, családtagokkal, vagy részt veszel egy támogató csoportban. Az is fontos, hogy törődj magaddal, és csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, és amik jól esnek neked.
2023. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ezeket a gondolatokat, érzéseket oszd meg pszichiáterrel. Területileg illetékes fogadni fog téged. Ha megállapítja a szorongást, depressziót akkor gyógyszert fog adni amit fogadj el. S talán a problémádra is másként tudsz majd fókuszálni.
2023. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok Neked! Nagyon értékes EMBERNEK tűnsz, kérlek, küzdj és bízz! Nekem is nagyon nehéz volt és most picit könnyebben viselem, az idő szinte mindent gyógyít végül. Kitartás!!!
2023. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!