Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusokat milyen...

A pszichológusokat milyen esetben köti titoktartás?

Figyelt kérdés

Sok rosz dolog történt velem és elküldtek szakemberhez, hogy vizsgáljon meg. Röviden az apám vert és szexelni kellett vele. Elkezdtem mesélni. Szűken elkezdtem mesélni, majd 2 perc után rámszólt a pszichológus. Áj! Miért jött ide? Mi ezzel a célja? Elmondtam, hogy elküldtek, hogy megtudják azt, hogy feldolgoztam e. A pszichológus férfi volt és láttam a könyeket a szemében. Feszült volt. Azt mondta, hogy szörnyű volt, de feldolgoztam. Aztán biztos ami biztos jeleztem, hogy nem szeretnék ebből rendőrségi ügyet. Megkérdezte a korom. 18 voltam. Lehajtotta a fejét, vett egy nagy levegőt, aztán nehéz szívvel azt mondta, hogy rendben.


Ha nem lettem volna nagykorú, nem tartotta volna meg a titkot.


2023. jan. 31. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

"Ha nem lettem volna nagykorú, nem tartotta volna meg a titkot."


És ezt MIBÖL VONTAD LE????

2023. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abból amit írtam. Külön kértem, hogy ne legyen belőle ügy és mivel 18 voltam, fájó szívvel elfogadta, hogy ne legyen belőle ügy.
2023. jan. 31. 08:28
 3/6 anonim válasza:
59%
LoL
2023. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor nála jártál voltál már 18 éves, vagy amikor az abúzus (is) megtörtént?
2023. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor elmentem hozzá, akkor voltam 18. A dolgok korábban történtek.
2023. jan. 31. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú veszélyben lehet, akkor kötelessége értesíteni a hatóságokat. Ilyen pl. ha van kis testvéred...
2023. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!