Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mièrt èrzem azt hogy nem...

Mièrt èrzem azt hogy nem szeret senki? Ès mindenkit csak zavarok

Figyelt kérdés
Úgy èrzem hogy èn nem számítok senkinek és senki sem szeret . Vannak barátaim de sokszor kételkedem bennük . Olyanokra gondolok hogy lehet csak kihasználnak . Úgy èrzem a szüleim sem szeretnek . Ha bárhol ott vagyok , akár rokonoknál ,akár a szüleimnèl akkor úgy èrzem hogy zavarok ès nem szeretnèk hogy ott legyek . Úgy èrzem csak egy teher vagyok mindenkinek . 22/L

2023. febr. 1. 10:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon szeretek járni senkihez sem , mindig azt èrzem hogy útban vagyok . Ha pedig valakinèl ott vagyok pl rokonoknál mèg inni sem merek , enni sem . Azt hiszem azt gondolja hogy csak megeszem a kajáját . Ha valaki tesz nekem egy szívességet akkor is kellemetlenül èrzem magam és duplán meghálálom neki.
2023. febr. 1. 10:44
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szia! A betegség nagy része a lélekbôl vagy a szellembôl fakad. A fizikai testben csak a tûnetek talàlhatòk. A hàrmas egység csùcsàn gondolatvilàgod àll. Amely mint egy „ irànyitô központ“ hatàssal van az érzelmeidre. Ha egy negativ érzelem kibillent minket az egyensùlybòl és ez az àllapot tartòsan fenn àll, akkor a szervezetet àtjàrò energiàk nem tudnak megfelelôen àramlani. Elakadàsok , blokkok keletkeznek, amelyek szintén az egyes szervekben , kezdetben kisebb fùnkciò zavarok, késôbb egyértelmûen kimutathatò betegségtûnetek jelentkeznek. A betegség tûnetek figyelmeztetnek arra, hogy vàlltoztatnunk kell életmodòt vagy épp felfogàst. Ezekre az intô jelekre, mint szimbòlumokra tekintûnk, kônnyen megérthetjûk lelkûnkben rejlô, sokszor elnyomott problémàkat. Javaslom fordùlj Pszichològushoz!
2023. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van valami oka, hogy így érzel? Nincs valami mögötte, esetleg múltbéli sérelem?
2023. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Éreztetik veled valahogy (szavakkal, cselekedetekkel), vagy csak így érzed valamiért és nem tudod pontosan, miért?


Vagy azért, mert nem szólnak hozzád (eleget)?

2023. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekkorodból ered. Valószínűleg a szüleid érzelmileg elhanyagoltak gyerekként/nem jól szerettek és még sorolhatnám. Sajnos velem is ugyanez volt, gyerekként mindig a "könnyebbik" utat választod tehát azt, hogy magadat hibáztatod és nem a szüleidet. Innen ered az engem nem szeret senki, mindenkit zavarok és még sorolhatnám. Én detto ugyanez voltam vagyis még kicsit mindig vagyok csak elkezdtem ezzel foglalkozni mert iszonyatosan megkeseríti az ember életét. 23/L
2023. febr. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok.. de nekem pluszban van még szociális fóbiám is.
2023. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!